k2FtbBdWr1

Керівництво області вже втретє за рік перевірило благоустрій у районах

1

У п’ятницю, 25 серпня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка разом із заступниками та керівниками структурних підрозділів ОДА здійснили спільний об’їзд територій усіх районів області. Метою такого візиту стала перевірка благоустрою у районах, зокрема ситуації зі стихійними сміттєзвалищами, стану населених пунктів та доріг.

Зазначимо, що вже не вперше цього року керівництво ЛОДА інспектує райони. Дві попередніх перевірки відбулись напередодні Великодніх та Зелених свят.

Цього разу голова ОДА дав завдання оглянути готовність районів до святкування Дня Незалежності України. Серед основних критеріїв, на які звертали увагу – стан доріг, зупинок, знаків населених пунктів, об’єктів громадського простору, дитячих майданчиків. Моніторили також й наявність сміття вздовж доріг, чистоту узбіч, несанкціоновані сміттєзвалища.

Найпоширеніші зауваження, зокрема, виникали через не обкошені узбіччя, рекламу на електроопорах та зупинках громадського транспорту, неналежне утримання дорожнього покриття. Варто відмітити території, де виявилась не найкраща ситуація із благоустроєм – це Дрогобицький, Старосамбірський, Турківський райони, а також місто Яворів. Натомість, найзразковішими виявились Городоцький, Жовківський та Яворівський райони.

У підсумку робоча група у складі фахівців облдержадміністрації додатково відвідає найгірші населені пункти для притягнення відповідальних осіб до адміністративної відповідальності.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На об'їзній дорозі Львова відновили ремонт мосту
На підтримку армії перераховано 5346,3 тисяч гривень військового збору
Понад 30 млн грн на оборону країни – від великого бізнесу Західного регіону
Децентралізація вже дозволила збільшити місцеві бюджети, але вимагає від місцевої влади максимальної...
Керівництво району оглянуло хід будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини у селі ...
Впродовж періоду з 05.06.2020 по 17.06.2020 з районного бюджету виділено 10569,8 тис. грн