k2FtbBdWr1

«Книгу Добра» презентували мешканцям Львівського геріатричного пансіонату

1

8 травня учні 7-В класу середньої загальноосвітньої школи № 62 м.Львова презентували «Книгу Добра» мешканцям Львівського геріатричного пансіонату.

«Книга Добра» – міжнародний соціальний проект, котрий об’єднав тисячі дітей та дорослих з метою відшукати унікальні історії про добро в усіх проявах.

«Книга добра» містить 100 реальних історій про добро в різних його проявах. Писали історії українці. Їх обрали з-понад трьох тисяч історій. Відбором займалася спеціальна літературна комісія. Авторами ж ілюстрацій до обраних художніх творів стали школярі. Історії, що не ввійшли до книги, розміщені на сайті та на сторінці – «Книга Добра» у Facebook.

Шестеро школярів зачитали історії про добро, також до заходу долучились зразковий дитячий театр танцю «Левеня» 58 будинку офіцерів та артисти культурно-мистецького центру «Острів дитинства».

По закінченні заходу кілька примірників «Книги Добра» діти подарували бібліотеці закладу.

Довідково:

«Книга Добра» – міжнародний соціальний проект, збірка розповідей про добро. Міжнародний проект «Книга Добра» стартував 8 лютого 2017 року за підтримки Павла Клімкіна, народного депутата України письменниці Марії Матіос, Міністерства закордонних справ Естонії, Посольства Естонії в Україні, Міністерства людських ресурсів Угорщини, Посольства Угорщини в Україні та з благословення Кардинала, Верховного архієпископа Києво-Галицького Любомира Гузара.

200 переможців проекту мали змогу впродовж літа 2017 року відпочити та оздоровитись в Угорщині, 350 дітей з сімей учасників АТО, обдаровані хлопці й дівчата, а також переможці трьох етапів міжнародного соціального проекту «Книга Добра» з різних регіонів України в період 2018-2019 років мали змогу бути в складі української делегації та передавати примірник «Книги Добра» до найбільших бібліотек світу. Унікальні примірники «Книги Добра» зберігаються в бібліотеках Ватикану, Туреччини, Литви, Латвії, Естонії, Румунії та України.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Держземагентство: Вартість оренди державних сільгоспземель на аукціоні зросла до 100 відсотків
Олександр Квіташвілі: Національна система охорони здоров'я має базуватися на трьох китах
Покращення якості освіти та економія бюджету: у області триває оптимізація шкіл
«Креативна Європа»: на Львівщині провели тренінг щодо реалізації проектів у сфері культури та медіа
Залізничники закликають мешканців області дотримуватись правил безпеки на колії
Керівників ЦНАПів області ознайомили із програмною системою «УНІВЕРСАМ Послуг»