k2FtbBdWr1

Колектив Львівської ОДА висловлює співчуття родині Іваничуків

1

Сьогодні, 17 вересня, на 87 році життя відійшов у Вічність український письменник, Герой України,  лауреат національної премії України ім. Т. Шевченка, автор романів “Мальви”, “Орда” та багатьох історичних творів, Роман Іваничук.

Роман Іваничук – талановитий літератор, а ще його життєвий шлях – це приклад наполегливості, відданості своїй справі та працьовитості. 

Народився письменник 27 травня 1929 р в с. Трач Івано-Франківської області.  Навчався на філологічному  факультеті Львівського державного університету імені Івана Франка, працював викладачем мови й літератури на Львівщині. Упродовж 1963–1990 pp  письменник працював у редакції журналу “Жовтень”. З 1990 р заві­ду­вав відділом прози журналу “Дзвін”.

Роман Іваничук – автор збірок новел “Прут несе кригу”,”Не рубайте ясенів”, трилогії “Край битого шляху”, повістей “Місто” і “Сьоме небо”. Наприкінці 60-х pp Роман Іванович почав писати історичну прозу, яка швидко принесла йому заслужене визнання: романи “Мальви”, “Черлене вино”, “Манускрипт з вулиці Руської”, “Вода з каменю”, “Четвертий вимір”.

Прощання з письменником відбудеться у церкві св. Трійці (вул. Тершаковців 11а):

18 вересня о 19:30 год – парастас;

19 вересня з 9:00 год – прощання, о 11:30 год розпочнеться служба за померлим, опісля – піша хода на Личаків. О 13:00 год відбудеться громадське віче та похорон на Личаківському кладовищі.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: