k2FtbBdWr1

Коли улюблена справа та успіх йдуть поруч

перуканя

Підприємець – це особа, котра організовує власну справу, керує нею і водночас відповідає за всі прийняті рішення та дії. За створення власної справи зазвичай беруться тільки цілеспрямовані та відважні краяни, котрі усвідомлюють, що для досягнення успіху одного бажання недостатньо, потрібно докласти немало зусиль,  продумати різні варіанти розгортання подій, врахувати ризики, конкуренцію, ринкові реалії тощо. Однак, приємно, що серед загалу знаходиться той, хто не боїться труднощів і впевнено крокує до мети.

Пощастило і нам, фахівцям Кам’янка-Бузької районної філії Львівського ОЦЗ, попрацювати з такою цілеспрямованою клієнткою. Анастасія, а саме так називається наша героїня, під час першої ж розмови з спеціалістом центру зайнятості була переповнена бажанням та ідеями щодо подальшого працевлаштування. Вона відразу озвучила свою мрію – займатися бізнесом у сфері краси. Усе, чого не вистачало їй на той момент, це – глибоких знань і вмінь з перукарської майстерності. Але, як відомо, для служби зайнятості це –не перепона. Анастасія пройшла курс навчання за професією «перукар» у Рівненському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. Розуміючи, що вона вдало обрала фах, ще в період навчання підготувала бізнес-план, врахувала у ньому різні нюанси самостійного господарювання, виповнила фінансову частину і т. д.
Захистивши його на комісії, Анастасія скористалася ще однією послугою служби зайнятості – отримала одноразову виплату допомоги з безробіття для відкриття бізнесу. Зараз наша клієнтка успішно займається улюбленою справою, яка ще й стала джерелом доходу. Щодня число її клієнтів збільшується, адже коли послуги надаються з любов’ю, то й від відвідувачів нема відбою.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: