k2FtbBdWr1

Компанії малого та середнього бізнесу запрошують узяти участь у конкурсі-проекті “СТАЛО”

0

Товариство з обмеженою відповідальністю “Комунікаційний хаб “Економіка” (Ekonomika Communication Hub) у партнерстві із Громадською організацією “Комунікації для змін” та за підтримки Програми розвитку ООН та Глобального економічного фонду, реалізує проект “СТАЛО”, що являє собою національний конкурс бізнес-рішень для сталого розвитку малого і середнього бізнесу.

Мета проекту “СТАЛО” – популяризація бізнес-рішень, що є дружніми до довкілля, мають позитивний соціальний ефект, а також є економічно життєздатними.

Участь у конкурсі можуть взяти компанії зі сегменту малого і середнього бізнесу, що працюють в Україні, мають до 250 найманих працівників та оборот до 150 мільйонів гривень на рік.

Журі оцінюватиме економічний, екологічний і соціальний аспекти, новизну та масштабність рішення.

10 переможців конкурсу та 10 переможців у спеціалізованих номінаціях нагородять на урочистій церемонії наприкінці літа.

Призи від проекту “СТАЛО” – курс навчання у Школі підприємців, участь у фестивалі “У пошуках made in Ukraine”, абоненти на всі бізнес-заходи Ekonomika Communication Hub, менторська допомога управлінської команди Ekonomika Communication Hub.

Заявки на конкурс можна подати до 30 червня 2015 року.

Детальніше про умови участі можна прочитати на http://stalo.delo.ua або отримати інформацію від координатора Олени Гладських: тел.: 067 223 06 86; stalo@ekonomica.ua; facebook.com/lena.qek.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: