k2FtbBdWr1

Конкурс на краще підприємство з охорони праці у лісовій галузі триває

1

На лісогосподарських підприємствах Держлісагентства України впродовж квітня 2019 року проводиться огляд-конкурс на присвоєння звання «Краще підприємство галузі в сфері безпеки та гігієни праці».

У критерії оцінювання стану охорони праці ввійшли різнопланові показники безпеки та гігієни праці, зокрема: рівень виробничого травматизму та професійних захворювань на підприємстві за останні п’ять років; наявність дозволів Держпраці на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки; дієвість Системи управління охороною праці та ризиками на підприємстві; належне утримання виробничого обладнання і устаткування та впровадження прогресивних технологій, засобів механізації і автоматизації виробництва; дотримання працівниками технологічних процесів; створення належних санітарно-побутових умов та ін.

Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства у конкурсі представляє ДП «Бродівське лісове господарство», яке є найбільш чисельним серед підприємств області.

Фахівці-експерти ДержлісагентстваУкраїни 18-19 квітня 2019 року провели обстеження структурних підрозділів та робочих місць підприємства. Згідно з попередньої оцінки,ДП «Бродівське лісове господарство» визнано одним з кращих підприємств лісогосподарської галузіз питань охорони та безпеки праці.

Остаточне підбиття підсумків та нагородження переможців огляду-конкурсу відбудеться 13 травня 2019 року під час проведення у м. Києві Першої Міжнародної конференції «Безпека та гігієна праці в лісовому господарстві: проблеми.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Молодь Львівщини запрошують на християнський військово-вишкільний табір «Захисник»
Олег Синютка оглянув центральну диспетчерську обласного центру екстреної медичної допомоги, яка запр...
На Львівщині стартував проект ЄС та Програми розвитку ООН з впровадження сталих енергоефективних ріш...
На Львівщині розпочались навчання членів окружних виборчих комісій
«Звернення вважаю передчасним, жодної капітуляції немає», - Маркіян Мальський
У Львівській ОДА напрацьовують орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю на 2021 рік