k2FtbBdWr1

Конкурсний відбір на здобуття студентських премій продовжено до 3 листопада

_1603803826_613x321.13880597015_3_0_nw

Таке рішення прийнято департаментом освіти у зв’язку із карантинними обмеженнями та змінами в організації навчального процесу.

Нагадуємо, що відбір проводиться на здобуття двох премій.

1. Щорічна обласна премія голови облдержадміністрації та голови обласної ради для студентів закладів вищої освіти за доробки в галузі природничих і технічних наук.

Премія надається за проєкти, дослідження, стартапи та статті, які мають значення для Львівщини, сприяють подальшому розвитку науки і суспільному прогресу та утверджують високий авторитет української науки у світі. Для участі у конкурсному відборі необхідно подати пакет документів: заявку за формою (знайти можна на сайті департаменту), матеріали презентації та додаткові матеріали (патенти, авторські свідоцтва і т.д.), копію реєстраційного номера облікової картки платника податку, копію студентського квитка, згоду кандидата на обробку персональних даних та згоду кандидата на оприлюднення матеріалів та презентацію дослідження на онлайн ресурсах облдержадміністрації.

Документи для участі в конкурсі подаються особисто або через засоби поштового, електронного зв’язку на адресу департаменту освіти і науки облдержадміністрації (79000, м. Львів, вул. Просвіти, 4а, donloda@ukr.net) з позначкою «Премія облдержадміністрації та обласної ради для студентів закладів вищої освіти».

Докладну інформацію та перелік документів для подання на конкурс ви знайдете в ПОЛОЖЕННЯХ за посиланням.

2. Щорічна обласна премія імені В’ячеслава Чорновола для студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти за доробки в галузі гуманітарних і суспільних наук. Документи так само можна подати особисто або через засоби поштового чи електронного зв’язку. Для здобуття цієї премії у листі варто вказати позначку «Обласна премія імені В`ячеслава Чорновола для студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти».

Для участі у конкурсному відборі необхідно подати пакет документів: заявку за формою (знайти можна на сайті департаменту), матеріали презентації та додаткові матеріали (патенти, авторські свідоцтва і т.д.), копію реєстраційного номера облікової картки платника податку, копію студентського квитка та паспорта, згоду кандидата на обробку персональних даних, а також згоду кандидата на оприлюднення матеріалів та презентацію дослідження на онлайн ресурсах облдержадміністрації.

Висунення кандидатів для здобуття обох премії здійснюється вченими радами або педагогічними радами закладів освіти, студентськими організаціями навчального закладу, громадськими освітніми організаціями або шляхом самовисування.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

У Жовкві презентували унікальний атлас про історію та ландшафт міста
На Перемишлянщині розпочали будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини
В області затвердили місцеві бюджети на 2019 рік
Експортерам Львівщини нагадують про обов'язкову консульську легалізацію у Посольстві ОАЕ
До 30 квітня можна стати учасником конкурсу «Сонячний колектор - своїми руками!»
У Мінсоцполітики повідомили, коли в Україні можуть ввести обов’язкові пенсійні накопичення