k2FtbBdWr1

КОНТРАКТНА СЛУЖБА ЯК ШАНС ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

к 1

Днями безробітних Кам’янка-Бузької районної філії Львівського обласного центру зайнятості запросили на інформаційний семінар з орієнтації на службу в Збройних силах України, що відбувся за участю представника місцевого військового комісаріату та військовослужбовця ВЧ А0284.

Зі вступним словом до учасників заходу звернулася начальник відділу активної підтримки безробітних філії Вікторія Ніконова, котра підкреслила, що в умовах обмеженої кількості вакансій з високою заробітною платою престиж служби в українській армії виходить на новий рівень. За її словами, пропозиції армійців як для чоловіків, так і жінок – це реальний шанс працевлаштування, можливість отримувати гідне грошове забезпечення та успішно будувати кар’єру.
Тимчасово виконуючий обов’язки військового комісара військкомату капітан Андрій Романович Орлик повів мову про умови вступу до лав Збройних сил України, порядок проходження та переваги роботи у погонах. Окремо він окреслив пільги та соціальні гарантії, що передбачені чинним законодавством для військовиків і членів їхніх сімей.
Присутніх найбільше цікавили питання щодо порядку виплати матеріального забезпечення, термінів укладання контракту, пільги та преференції, якими можуть скористатися контрактники.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: