k2FtbBdWr1

Концепцію розвитку фермерських господарств узгодили із асоціацією фермерів та землевласників

1

Днями з метою опрацювання механізмів і напрямів надання державної підтримки в департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації порушили питання. розвитку фермерських господарств та сільськогосподарських кооперативів на 2018-2020 роки.

Запропоновану Міністерством аграрної політики та продовольства України  Концепцію розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації на 2018-2020 роки узгодили з комісією громадської ради, асоціацією фермерів та землевласників, фондом підтримки фермерських господарств, керівниками сільськогосподарських кооперативів.

В результаті виступів Сторони погодились в цілому із запропонованою Концепцією з врахуванням певних зауважень та пропозицій, які домовились подати в Департамент агропромислового розвитку для формування єдиної позиції від Львівської області.

Довідково:

З метою створення необхідних організаційних, правових та фінансових передумов для розвитку фермерських господарств та сільськогосподарських кооперативів 13 вересня 2017 року Урядом прийнято Концепцію розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації на 2018-2020 роки, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року №664.

Фінансування заходів Концепції передбачається здійснювати за рахунок коштів державного бюджету в обсязі не менше 1 млрд. грн. щорічно.

На даний час Мінагрополітики опрацьовує механізми і напрями надання державної підтримки фермерським господарствам, які мають в обробітку на праві власності та/або користування земельні ділянки площею не більше 100 га, та сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: