k2FtbBdWr1

Корисна екскурсія у світ медицини

DSC05433

З метою профорієнтаційної освіти працівники відділу комунікацій з громадськістю, організаційної та інформаційної діяльності райдержадміністрації і сектору молоді та спорту РДА Любов Мороз та Тетяна Мальчин організували для учнів 10 класу Добротвірської ЗОШ I-III ступенів екскурсію до Добротвірської міської лікарні, щоб ознайомити молодь з вкрай важливою і відповідальною професією – лікар.

У заході взяли участь: класний керівник Марія Неколайчук та школярі.

Екскурсію для школярів розпочала у холі лікарні головний лікар Людмила Круглянко, яка привітала школярів та провела презентацію медичної установи. Вона розповіла про існуючі відділення лікарні, кількість працюючих лікарів за різноманітним фахом.

Під час заходу хлопці та дівчата мали можливість побачити, як працюють лікарі відділень та як використовують найсучасніше медичне обладнання. Учні побували у реабілітаційному відділенні для відновного лікування хворих із захворюванням центральної і периферичної нервової системи та з наслідками травм і захворюваннями опорно-рухового апарату. Також школярі дізналися про проект – мінідіагностика. Завдяки даному проекту для Добротвірської лікарні закуплено апарат ультразвукової діагностики, лабораторне обладнання, придбано електронний апарат для фракційного витягування хребта, апарат для магнітотерапії, апарат для ультразвукової терапії, комплексний низькочастотний фізіотерапевтичний апарат, що лікує різні захворювання методом електротерапії, апарат для місцевої дарсонвалізації, озокерито- та парафінонагрівач, фізіотерапевтичний комплекс для проведення лімфодренажу, велотренажер професійний реабілітаційний та інше медичне обладнання. Побували в офтальмологічному відділенні «Здоровий зір». Задоволеними залишились всі, і «екскурсоводи» і «екскурсанти». Хто зна, може в той день лікарня зустрічала своїх майбутніх лікарів та медсестер…

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: