k2FtbBdWr1

Кошти місцевого фонду охорони навколишнього природного середовища скерують на першочергові природоохоронні заходи

1

За підсумками першого кварталу найбільше коштів місцевих фондів охорони навколишнього природного середовища у Львівській області зосереджено в Кам’янка-Бузькому, Буському, Дрогобицькому, Жовківському, Миколаївському, Стрийському, Сокальському, Яворівському районах, м. Львів, м. Самбір та Великолюбінській об’єднаній територіальній громаді.

Про це повідомив сьогодні, 13 травня, директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Руслан Гречаник.

Також він наголосив, що місцеві екологічні фонди мають цільовий характер та можуть використовуватися лише на природоохоронні екологічні заходи відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 1147 від 17.09.1996 року та які передбачено в місцевих екологічних програмах.

За його словами,  використовувати кошти необхідно в повному обсязі, не залишаючи залишків на наступний рік.

“Рекомендовано спрямовувати кошти місцевого фонду охорони навколишнього природного середовища на першочергові природоохоронні заходи, у тому числі виготовлення ПКД, що дасть можливість залучення коштів з Державного фонду охорони навколишнього природного середовища, ДФРР, проектів секторальної підтримки та інші інструменти МТД”, – наголосив Руслан Гречаник.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: