k2FtbBdWr1

Кошти від перевиконання бюджету скерують на ремонт доріг та соціальний захист

5

Депутати Львівської обласної ради підтримали низку соціальних програм, які реалізовуватимуться на території  області. Про це йшлося під час сесії обласної ради, які відбулася у вівторок, 3 листопада.

Зокрема, на сесії підтримали зміни до показників обласного бюджету та зміни до Програми соціально-економічного розвитку Львівської області на 2015 рік.

За словами директора департаменту фінансів Львівської облдержадміністрації Олега Демківа, кошти від перевиконання бюджету планується спрямувати на ремонт доріг, забезпечення хворих на цукровий та нецукровий діабет медичними препаратами, впровадження системи електронного документообігу та низку заходів у галузі культури, освіти  та соціального захисту населення.

Окрім цього, під час сесії схвалено зміни до проекту Перспективного плану спроможних  територіальних громад Львівщини та заслухано інформацію щодо вжиття заходів  для забезпечення  права безплатного проїзду учасників АТО усіма видами пасажирського транспорту.

Також депутати підтримали програму соціального захисту сімей загиблих під час Революції Гідності в частині відшкодування виплат на житлово-комунальні послуги та проголосували за соціальні виплати у Львівській області на 2015-2019 роки дітям військовослужбовців, які загинули в АТО. А також внесли зміни  до програми протидії тероризму


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Львівська обласна лікарня відновного лікування передала в зону АТО санітарний автомобіль
18 липня о 16.00 год відбудеться зустріч голови райдержадміністрації з громадськістю Дідилівської сі...
За скеруванням служби зайнятості можна освоїти затребувані на ринку праці професії
Звернення на Гарячу лінію «112» - на контролі у керівництва РДА
З 1 грудня розпочалася передвиборна агітація кандидатів у депутати міської ради  та на  міського гол...
У школі смт Добротвір запрацює басейн