k2FtbBdWr1

Кошти від перевиконання бюджету скерують на ремонт доріг та соціальний захист

5

Депутати Львівської обласної ради підтримали низку соціальних програм, які реалізовуватимуться на території  області. Про це йшлося під час сесії обласної ради, які відбулася у вівторок, 3 листопада.

Зокрема, на сесії підтримали зміни до показників обласного бюджету та зміни до Програми соціально-економічного розвитку Львівської області на 2015 рік.

За словами директора департаменту фінансів Львівської облдержадміністрації Олега Демківа, кошти від перевиконання бюджету планується спрямувати на ремонт доріг, забезпечення хворих на цукровий та нецукровий діабет медичними препаратами, впровадження системи електронного документообігу та низку заходів у галузі культури, освіти  та соціального захисту населення.

Окрім цього, під час сесії схвалено зміни до проекту Перспективного плану спроможних  територіальних громад Львівщини та заслухано інформацію щодо вжиття заходів  для забезпечення  права безплатного проїзду учасників АТО усіма видами пасажирського транспорту.

Також депутати підтримали програму соціального захисту сімей загиблих під час Революції Гідності в частині відшкодування виплат на житлово-комунальні послуги та проголосували за соціальні виплати у Львівській області на 2015-2019 роки дітям військовослужбовців, які загинули в АТО. А також внесли зміни  до програми протидії тероризму


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Академічний ансамбль НГУ виступив перед українськими та американськими військовими
Львів’ян та гостей міста запрошують на фестиваль молодіжних вертепів
З 16 по 30 травня на Кам"янеччині проходять Дні вимірювання артеріального тиску у населення
У Львові відзначили річницю від дня народження Олега Ольжича
Органам місцевого самоврядування рекомендують обмежити роздрібний продаж алкоголю
«Ви не тільки розвиваєте місцеву економіку, а є прикладом для нідерландських інвесторів» – посол Кор...