k2FtbBdWr1

КОЖНІЙ ДИТИНІ ПОТРІБНА РОДИНА!

DSC07951

 Це дуже проста правда. І ми усі, глибоко в серці, знаємо її. І знаємо, що тільки в сім’ї, у якій тебе люблять, розуміють, турбуються про твої потреби, дитина має шанс на повноцінний розвиток, на щасливе майбутнє.

       Нашим спільним завданням є сприяння тому, щоб ці діти знайшли родину і могли мати інше – щасливе – теперішнє і майбутнє. Це велика робота і до цієї роботи кожен з нас може додати свою маленьку краплинку. Ці краплинки можуть бути дуже різні, але лише так, крапля по краплі ми можемо досягти змін.

Прийомна сім’я – це можливість для тих, хто прагне реалізувати свої батьківські здібності і допомогти влаштувати долю дитини, спираючись на підтримку держави.

         У 2007 році у Кам’янка-Бузькому районі була створена перша прийомна сім’я. Герба Василь Петрович та Герба Марія Дмитрівна взяли на виховання 3 дітей-сиріт: Буркутбаєву Тетяну Віталіївну, Буркутбаєву  Юлію Віталіївну, Буркутбаєва  Юрія  Віталійовича,   з дитячого будинку змішаного типу “Вишенька” с.Жовтанці. В даний час Тетяна навчається у Львівському національному університеті ім.І.Франка, Юлія у Бродівському педагогічному коледжі, Юрій є учнем Полоничнівського НВК. Прийомна сім’я успішно функціонує, діти забезпечені усім необхідним.

         І от зараз Василь Петрович та Марія Дмитрівна виявили бажання взяти на виховання ще одну дитину, позбавлену батьківського піклування Штуллера Олега Юрійовича. Фактично Олег проживає у цій сім’ї з лютого 2014 року. Хлопчик адаптувався, в сім’ї з дитиною склалися дружні стосунки. Олег виявляє бажання залишитися проживати у цій сім’ї.

         Ми дуже радіємо, що ще одна дитина, яка була позбавлена батьківської ласки, отримала люблячу родину!


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: