k2FtbBdWr1

“Круглий стіл” із прийомними сім”ями

DSC00566

 З метою вивчення і обговорення результатів виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у прийомних сім’ях та дитячому будинку сімейного типу, оцінки ефективності їх функціонування з моменту створення та обговорення проблемних питань 6 листопада голова райдержадміністрації Володимир Кирилич провів засідання круглого столу із батьками вихователями. У заході взяли участь керівник апарату Любов Височанська,  директор РЦСССДМ Олександра Кравець, начальник служби у справах дітей РДА Іванна Дяківнич, заступник начальника управління соціального захисту Ольга Луць, начальник відділу соціальної роботи РЦСССДМ Галина Паньонтко.

    Під час засідання круглого столу прийомні батьки та батьки-вихователі із сімей Герба (с.Полонична), Куртяк (с.Дідилів), Горбатюк та Бурштин (с.Руданці), Кібліцькі (с.Ременів),  Процик (с.Жовтанці) переглянули фотоматеріали підібрані центром соціальних служб від моменту створення кожної  окремої сім`ї та прокоментували їх, розповіли про зміни у поведінці та успішності  дітей. Хвилюють батьків–вихователів проблеми пов’язані із захистом майнових прав дітей-вихованців, права на безкоштовний проїзд в громадському транспорті. Михайло та Ірина Процик вкрай стривожені станом дороги у с.Жовтанці, яка веде до будинку у якому проживає сім`я. Голова райдержадміністрації запевнив, що у найближчий час буде виділено кошти на ремонт даної ділянки дороги. Також Володимир Кирилич, як депутат обласної ради, намагатиметься вплинути на перевізників та дбатиме щодо захисту майнових прав дітей-вихованців.DSC00563

    Нагадаємо, що в районі створено та  успішно функціонують 5 прийомних сімей та 1 ДБСТ у, в яких виховується 16 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування і одним із основних завдань РЦСССДМ є постійне соціальне супроводження вказаної категорії сімей з метою допомоги у вирішенні питань виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: