k2FtbBdWr1

«Кубок Анатолія Строкатова – 2014» успішно завершився на Львівщині

теніс-3-250x166

Цими днями у спеціалізованому залі «ЛІРС» у м. Жовква (вул. Воїнів УПА, 22-а) на Львівщині завершився VI міжнародний турнір з настільного тенісу “Кубок Анатолія Строкатова – 2014».

Ці традиційні представницькі змагання відбулися під патронатом НОК України за активної підтримки управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, федерації настільного тенісу Львівської області та відділення НОК України у Львівській області.

 

До участі в змаганнях прибуло 530 учасників різних вікових категорій, які представляють команди 11 областей України, а також гості з Польщі та Молдови.

Урочисте закриття змагань відбулося за участю почесного й незмінного гостя свята, справжньої легенди українського настільного тенісу, львів’янина Анатолія Строкатова. Учасників цього престижного турніру вітали також начальник управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, перший заступник голови відділення НОК України у Львівській області Юрій Майборода, керівники Жовківського району та обласної федерації настільного тенісу.

Суддівська колегія відзначила високий спортивно-технічний рівень Ірини Моцик (Львів), Діани Стігар (Одеса), Дмитра Писара (Дніпропетровськ), Андрія Сітака (Стрий), молодих перспективних тенісистів Соломії Братейко (Жовква), Олександра Тімофєєва (Львів-Кривий Ріг), Остапа Резніченка (Алчевськ), багатьох ветеранів малої ракетки та ін.

Переможці та призери змагань:

Юнаки 2004 р.н. і молодші:
1 місце – Напірко Олег (Львів),
2 місце Денисенко Вадим (Київ),
3 місце Олеськевич Ярослав (Львів)
Дівчата 2004 р.н. і молодші:
1 місце – Євтодій Іоланта (Одеса),
2 місце – Кануннікова Василиса (Дніпропетровськ),
3 місце Паньова Емілія (Київ)

Юнаки 2002-2003 р.н.
1 місце – Малов Олександр (Дніпропетровськ),
2 місце Дьомін Микита (Миколаїв),
3 місце – Юнчик Валентин (Луцьк)

Дівчата 2002-2003 р.н.
1 місце – Кануннікова Василиса (Дніпропетровськ),
2 місце – Телень Вікторія (Вінниця),
3 місце – Соломко Дарія (Вінниця)

Юнаки 1999-2001 р.н.
1 місце – Резніченко Остап (Алчевськ),
2 місце – Лімонов Антон (Вінниця),
3 місце – Брояковський Всеволод (Дніпропетровськ)

Дівчата 1999-2001 р.н.
1 місце – Братейко Соломія (Жовква),
2 місце – Кубська Юлія (Жовква),
3 місце – Топчій Марія (Жовква)

Юнаки 1996-1998 р.н.
1 місце – Тімофєєв Олександр (Львів-Кривий Ріг),
2 місце – Ратушняк Владислав (Дніпропетровськ),
3 місце – Резніченко Остап (Алчевськ)

Дівчата 1996-1998 р.н.
1 місце – Братейко Соломія (Жовква),
2 місце – Кубська Юлія (Жовква),
3 місце – Топчій Марія (Жовква)

VIP турнір серед чоловіків:
1 місце – Писар Дмитро (Дніпропетровськ), 2 місце – Сітак Андрій (Стрий), 3 місце – Рубан Микита (Дніпропетровськ), 4 місце – Бучацький Сергій (Жовква), 5 місце – Мельник Андрій (Сімферополь), 6 місце – Раков Валерій (Дніпропетровськ), 7 місце – Когут Богдан (Жовква), 8 місце – Дідух Віктор (Львів-Жовква), 9 місце – Щепанський Юрій (Миколаїв), 10 місце – Тімофєєв Олександр (Львів-Кривий Ріг)

VIP турнір серед жінок:
1 місце – Моцик Ірина (Львів), 2 місце – Стігар Діана (Одеса), 3 місце – Братейко Соломія (Жовква), 4 місце – Фарладанська Ганна (Ізмаїл), 5 місце – Алексєєнко Наталія (Одеса-Жовква), 6 місце – Рябченко Наталія (Дніпропетровськ), 7 місце – Згурська Тетяна (Одеса), 8 місце – Паламарчук Уляна (Суми), 9 місце – Спиридонова Анна (Одеса), 10 місце – Фукс Анна (Чернівці).

Чоловіки 30-39 років:
1 місце – Сарматов Олексій (Жовква),
2 місце – Щепанський Юрій (Миколаїв),
3 місце – Шулепов Максим (Красний Луч)

Чоловіки 40-49 років:
1 місце – Євтодій Віктор (Одеса),
2 місце – Пінчук Віталій (Рівне),
3 місце – Одноколов Віталій (Рівне)

Чоловіки 50-59 років:
1 місце – Ретинський Сергій (Одеса),
2 місце – Кондратенко Василь (Вишгород),
3 місце – Дулич Анатолій (Львів)

Чоловіки 60-64 роки:
1 місце – Чуланов Володимир (Львів),
2 місце Демко Зіновій (Кременець),
3 місце Чіжман Роман (Червоноград)

Чоловіки 65 років і старші:
1 місце – Гапонов Володимир (Львів),
2 місце Коротенко Володимир (Київ),
3 місце Кімстач Юрій (Рівне)

Жінки 30 років і старші
1 місце – Згурська Тетяна (Одеса),
2 місце – Банахевич Юлія (Львів),
3 місце – Лещенко Ольга (Одеса)

Довідково.

Анатолій Строкатов – корінний мешканець міста Львова, народився 10 березня 1955 року, упродовж 15 років виступав у складі національної збірної команди колишнього СРСР, майстер спорту міжнародного класу з настільного тенісу, багаторазовий чемпіон та призер європейських й світових чемпіонатів, 12-разовий чемпіон СРСР, упродовж 1972-1976 років не програв в СРСР жодного турніру з настільного тенісу, найтитулованіший спортсмен в історії українського настільного тенісу. Спортивну кар’єру завершив у 1993 році, але продовжує активну громадську та пропагандивну роботу в сфері спорту


Розповісти у соціальних мережах



Ще більше новин: