k2FtbBdWr1

Культура, туризм, агропромисловий розвиток: Львівщина активізує співпрацю з Францією

1

2 квітня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із Надзвичайним та Повноважним Послом Французької Республіки в Україні Ізабель Дюмон.

Очільник області висловив подяку за непохитну позицію Французької Республіки у підтримці територіальної цілісності і незалежності України.

“Для нас це важливо, бо, на жаль, частина української території залишається окупованою  і я  вдячний за позицію Франції на підтримку України”,  – зазначив Олег Синютка.

Під час зустрічі Олег Синютка проінформував про розвиток реформ на Львівщині, зокрема освітню, реформу децентралізації, охорони здоров’я.

“Сьогодні важливо, щоб люди не розчарувались у правильності курсу на децентралізацію, на обласному рівні внаслідок цієї реформи ми маємо бюджет розвитку 150 мільйонів, Львів має бюджет розвитку 2, 5 мільярди.  Щодо освіти – це одна з динамічніших реформ зараз. Щодо охорони здоров’я, то напрямок, який заданий в реформі є правильний”, –  зазначив очільник області.

Також Олег Синютка зосередив увагу на співпраці в агропромисловій сфері, зокрема взаємодії Львівської аграрної палати з французькими партнерами.

У відповідь Ізабель Дюмон наголосила на розвитку культурної сфери, промисловості та сприятливому інвестиційному клімату Львівщини.

“Франція підтримує Україну у боротьбі з агресором. Нам важливо розділяти культурні  аспекти разом. Що стосується інвестицій та  французьких підприємств, то Львівська область є найбільш простою. Ті бізнесмени які працюють на Львівщині  підтверджують,  що тут  все гаразд”, – зазначила Ізабель Дюмон.

Зазначимо, Надзвичайний та Повноважний Посол Французької Республіки в Україні Ізабель Дюмон перебуває на Львівщині у зв’язку з відкриттям фестивалю “Французька весна”, який стартує сьогодні.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

В межах Програми секторальної підтримки в області реалізують низку проектів
Продукцію виробників Львівщини продаватимуть в Узбекистані
Львівщина – пілотна область з реалізації Програми Світового банку щодо прозорого управління земельни...
У межах благодійної акції «Третій вік: задоволення від читання» відбудеться зустріч із Світланою Тал...
На Форумі Ідей визначили переможців
На Львівщині діячі мистецтв отримали державні нагороди