k2FtbBdWr1

Культура, туризм, агропромисловий розвиток: Львівщина активізує співпрацю з Францією

1

2 квітня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із Надзвичайним та Повноважним Послом Французької Республіки в Україні Ізабель Дюмон.

Очільник області висловив подяку за непохитну позицію Французької Республіки у підтримці територіальної цілісності і незалежності України.

“Для нас це важливо, бо, на жаль, частина української території залишається окупованою  і я  вдячний за позицію Франції на підтримку України”,  – зазначив Олег Синютка.

Під час зустрічі Олег Синютка проінформував про розвиток реформ на Львівщині, зокрема освітню, реформу децентралізації, охорони здоров’я.

“Сьогодні важливо, щоб люди не розчарувались у правильності курсу на децентралізацію, на обласному рівні внаслідок цієї реформи ми маємо бюджет розвитку 150 мільйонів, Львів має бюджет розвитку 2, 5 мільярди.  Щодо освіти – це одна з динамічніших реформ зараз. Щодо охорони здоров’я, то напрямок, який заданий в реформі є правильний”, –  зазначив очільник області.

Також Олег Синютка зосередив увагу на співпраці в агропромисловій сфері, зокрема взаємодії Львівської аграрної палати з французькими партнерами.

У відповідь Ізабель Дюмон наголосила на розвитку культурної сфери, промисловості та сприятливому інвестиційному клімату Львівщини.

“Франція підтримує Україну у боротьбі з агресором. Нам важливо розділяти культурні  аспекти разом. Що стосується інвестицій та  французьких підприємств, то Львівська область є найбільш простою. Ті бізнесмени які працюють на Львівщині  підтверджують,  що тут  все гаразд”, – зазначила Ізабель Дюмон.

Зазначимо, Надзвичайний та Повноважний Посол Французької Республіки в Україні Ізабель Дюмон перебуває на Львівщині у зв’язку з відкриттям фестивалю “Французька весна”, який стартує сьогодні.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

З початку року великим платникам відшкодовано понад 56 млн. гривень податку на додану вартість
Шість підприємств області повністю погасили заборгованість з виплати заробітної плати
Львівщина та Королівство Данія поглиблюватимуть співпрацю
На Львівщині з робочим візитом перебуває Міністр закордонних справ України Павло Клімкін
Ухвалення в першому читанні Закону про нацбезпеку сприятиме ефективнішій взаємодії України з НАТО - ...
“Реформа деінституалізації повинна зупинити потрапляння дітей в інтернати”, - Володимир Лис