k2FtbBdWr1

Культурна, освітня, міжнародна, туристична – Львівщина розширює співпрацю із Чеською Республікою

1

28 серпня, заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук зустрілась із заступником голови міста Брно Матейом Голланом. Сторони обговорили  співпрацю Львівщини і міста Брно у культурній, освітній туристичній та міжнародній сфері.

«Маємо багато спільного. Наші міста споріднені і знаходяться в тій самій фазі створення стратегії для культурної діяльності, міжнародних зв’язків та креативних індустрій. Маємо вже проект, який працює три роки – фестиваль «Місяць авторських читань» і ми сподіваємось на співпрацю в цьому проекті та низці інших», – зазначив Матей Голлан.

В свою чергу, Оксана Стоколос-Ворончук запевнила гостя у готовності до багатовекторної співпраці, яка вже відбувається на різних рівнях, та висловила сподівання на подальше розширення культурних, освітніх та міжнародних зв’язків.

«Львівщина – надзвичайно багатий край. Талановиті, щедрі, працьовиті люди, природні багатства, відкриті серця. Львівщина є цікавою і для України і для світу. Ми маємо, що показати, і прагнемо пізнати ваш край. Усі пропозиції, які сьогодні лунатимуть є черговим кроком культурного, освітнього, міжнародного обміну та зближення двох народів, зближення не лише на спільному грунті минулого, але й продуктивному грунті майбутнього», – наголосила Оксана Стоколос-Ворончук.

Відтак сторони обговорили можливість проведення спільних конференцій, студентського та учнівського обмінів, обмінів творчими колективами, реалізації проекту «Місяць авторських читань».

 

 

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Сьогодні у Львові розпочинається Міжнародний економічний форум
На Львівщині понад 35 тисяч школярів стали учасниками інтерактивного природничого конкурсу "Кол...
На Львівщині відзначили День працівників видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження
У Домі Франка презентують виставу присвячену жертвам Голодомору
Реєстрація на ЗНО-2019 триває до 25 березня
Володимир Кирилич провів обговорення плану розвитку сіл Старий Яричів та Цеперів на 2019-2021 роки