k2FtbBdWr1

«Курс свідомих «Включайся!» : молодь вчать як захистити себе

1

Сьогодні, 2 серпня стартував спільний проект департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації та патрульної поліції Львова під назвою «Курс свідомих «Включайся!».

Тренінговий курс є продовженням спільної роботи Львівської ОДА та патрульних в сфері забезпечення особистої безпеки громадян та підвищення рівня свідомості молоді.

Програма тренінгу передбачає триденне навчання.

Сьогодні, у перший день проекту відбувся тренінг : психологічні аспекти стресостійкості. Тренер – Наталія Мінєєва (незалежний тренер патрульної поліції від ОБСЄ, практичний психолог). Учасникам розповіли про природу стресу та як здобути стресостійкість в небезпечних ситуаціях.

У другий день запланований тренінг щодо домедичної підготовки, де молодих людей навчать як надавати першу медичну допомогу за допомогою підручних та сучасних допоміжних засобів порятунку. Практичне заняття складатиметься з допомоги при кровотечах, ДТП, зупинці серця, інфарктах, інсультах, епілепсії, удавленні, утопленню, виклику швидкої, опіках, обмороженнях та інших ситуаціях. Місце проведення – Львівський обласний молодіжний центр (вул. Винниченка, 12).

На завершення для молоді проведуть інспектори управління патрульної поліції тренінг – ефективна самооборона. Заняття складатиметься з теоретичної та практичної частини.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: