k2FtbBdWr1

Курсанти Львівського державного університету внутрішніх справ вшановували ветеранів Другої світової війни

1

Напередодні відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, ветерани Львівського державного університету внутрішніх справ зустрілись із курсантами 1-го курсу. Зустріч відбулась 6 травня у навчально-тренувальному центрі “Верещиця”.

Захід розпочався зі вшанування хвилиною мовчання пам’яті загиблих українських воїнів, які колись віддали своє життя за волю та незалежність України у буремні роки Другої світової війни, та які загинули у ході АТО на Сході країни.

Під час зустрічі до майбутніх правоохоронців звернулися голова Ради ветеранів ЛьвДУВС Томас Віктор Корнійович, заступник голови Ради ветеранів ЛьвДУВС Удут Дмитро Дмитрович які побажали підростаючому поколінню миру, спокою, злагоди, Божої благодаті та усіх гараздів. На захід завітали і ветеран ОВС, ветеран Другої світової війни полковник міліції у відставці Коляда Володимир Кирилович, а також учасник Другої світової війни майор міліції у відставці Айрапетян Олександр Арамович. Від імені керівництва вишу привітав ветеранів проректор ЛьвДУВС полковник міліції Мар’ян Гурковський.

Перед візитом у НТЦ “Верещицю”, сивочолі офіцери відвідали місця поховань своїх товаришів, з якими колись разом служили. Зокрема, поклали квіти та запалили свічки біля могил Яценка Олександра Степановича, Яценко Дори Іванівни, Шикалова Олександра Павловича та Коломійця Бориса Івановича. Всі ці люди – частина історії Львівського державного університету внутрішніх справ, які в різні роки працювали в його стінах.

За матеріалами відділу зв’язків з громадськістю ЛьвДУВС


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: