k2FtbBdWr1

КИПИТЬ РОБОТА У КАМ’ЯНКА-БУЗЬКІЙ ФІЛІЇ ЛЬВІВСЬКОГО ОЦЗ

22243827_1673262072744980_857238880_o

Суттєві зміни відбулися в Кам’янка-Бузькій службі зайнятості. З перших чисел жовтня цього року районний центр зайнятості реорганізований у філію Львівського обласного центру зайнятості. Що ж змінилося, окрім назви?

Відтепер фахівці державної установи ще більше зусиль будуть докладати для побудови тісної та взаємовигідної співпраці з представниками місцевих підприємств, освітніх закладів і громадських організацій, адже господарські та адміністративні функції передані на обласний рівень. Районна філія як справжня сервісна служба щодня поглиблюватиме контакти з працедавцями, надалі удосконалюватиме способи добору претендентів на вільні місця праці, налагоджуватиме партнерські відносини з лідерами об’єднаних територіальних громад, застосовуватиме рекрутингові методи роботи задля створення якісного кадрового резерву та використання його місцевими підприємствами.

Надаючи спектр індивідуальних та адресних послуг відвідувачам, особисті консультанти продовжують вживати дієвих заходів, аби кожний клієнт якомога швидше став до роботи. Для цього запроваджуємо профілювання безробітних шляхом визначення рівня їхньої мотивації до праці та ступеня готовності реалізувати свій потенціал у трудовій сфері. Задля зменшення терміну пошуку роботи до окремих категорій безробітних будуть застосовуватися правила кейс-менеджменту. Нових форм набуде і профорієнтаційна робота, у тому числі серед учнівської молоді, оскільки в філії створений та функціонує сектор активної підтримки. Такі новації сприятимуть зменшенню рівня безробіття у районі. Це означає, що тимчасово непрацюючі краяни у стислий час повернуться до продуктивної праці, а робочі місця на фірмах і компаніях не будуть подовгу простоювати.

Попри суттєві зміни районна служба зайнятості працює в звичному режимі. Директор філії Оксана Довганик продовжує зустрічатися з працедавцями. Оперуючи беззаперечними фактами та аргументами, вона інформує керівників новостворених підприємств про важливість налагодження тісних контактів із сервісною службою з питань пошуку персоналу, організації тимчасової зайнятості чи професійного навчання.

Суб’єкти підприємницької діяльності у консалтинговому центрі отримують із уст представників різних державних установ вичерпні консультації з аспектів ведення бізнесу, з’ясовують різні нюанси подання звітності та ін. Адміністратори залу ознайомлюють клієнтів, що звернулися до філії вперше, з переліком вільних робочих місць і вакантних посад, інформаційними матеріалами, сайтами з пошуку роботи, а головне – налаштовують відвідувачів з першого дня проявляти активність і наполегливість для позитивного вирішення питання зайнятості, адже відомо, що роботу знаходить тільки той, хто її шукає.

Днями завершилося навчання 25 безробітних, котрі на замовлення загальноосвітніх навчальних закладів, сільських і селищних рад, а також інших підприємств району поглиблювали рівень знань за професією «оператор котельні». Викладачі Львівського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості вручили їм свідоцтво про підвищення кваліфікації. А отже опалювальний сезон у районі розпочнеться вчасно і без проблем.

Робота у філії кипить. І наша команда справжніх професіоналів готова до нових викликів, адже всі завдання, покликані врегулювати попит і пропозицію робочої сили, ми намагаємося вирішувати вчасно, якісно та ефективно.

Вікторія Сав’як, заступник директора-начальник відділу організації працевлаштування населення Кам’янка-Бузької районної філії Львівського обласного центру зайнятості

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: