k2FtbBdWr1

Лауреатам у галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури вручили обласну премію

IMG_2945_1545839112_613x408.73355155483_3_0

Сьогодні, 26 грудня, у Львівському національному театрі опери та балету відбулося урочисте вручення Обласної премії у галузі культури, літератури та журналістики.

Премією відзначаються найвизначніші твори літератури, мистецтва, журналістики та архітектури, які утверджують ідеали гуманізму, збагачують історичну пам’ять народу, його національну свідомість та самобутність, а також стали визначною подією в культурному й літературно-мистецькому житті регіону.

“Тут зібрались люди, які мають Божу іскорку. Наша Львівщина є впізнаваною в Україні та світі вашими талантами. Ми є спадкоємцями великої історії наших предків, які творили минуле. Ваші імена – це синонім успіху, таланту і прогресу. Дякуємо вам, що ви прославляєте нашу країну. Ми – це славетна нація з великим майбутнім”, – зазначив у вітальному слові голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

Дизайнер художніх прикрас Роксоляна Шимчук вирішила свою грошову нагороду пожертвувати українським військовим.

“Колись наші предки віддавали десятину на потреби громади. І мені здається, що це зараз, в час війни, особливо актуально. Тому свою премію я маю намір віддати на потреби бійців, які воюють на сході. Буду рада, якщо хтось до мене приєднається і ми зможемо напередодні Різдва зробити такий подарунок нашим захисникам”, – наголосила під час нагородження переможниця премії Роксоляна Шимчук.

Премія присуджується щорічно в чотирнадцяти номінаціях. Серед цьогорічних переможців Маркович Костянтин, Сипняк Петро, Малярчук Костянтин, Іутін Олексій, Вовкун Василь тощо.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині стартував XV Міжнародний стоматологічний форум
Методисти Львівської обласної бібліотеки провели методичні майстерні у Кам′янка-Бузькому районі
У школах Львівщини триває кампанія із вакцинації дітей проти кору (+ВІДЕО)
Нові тенденції розвитку та актуальні можливості туристичної індустрії представили на виставці
Розвиток медичного туризму на Львівщині обговорили під час дискусійної панелі
Львівський обласний лабораторний центр почав працювати із китайськими тест-системами