k2FtbBdWr1

Лави прикордонників поповнили майже 300 солдатів-строковиків

1

У Кінологічному навчальному центрі, що у м. Великі Мости, майже 300 військовослужбовців Державної прикордонної служби склали Військову присягу на вірність українському народові. Урочистості з цієї нагоди відбулись на стройовому плацу навчального центру. Привітав прикордонників і голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

Зокрема очільник області висловив слова вдячності батькам і рідним молодих прикордонників. “Ви скерували своїх синів на службу у Збройні Сили України, – зазначив Олег Синютка. – І за це вам велика шана і вдячність”.

Окрім того, голова Львівської ОДА звернувся до військовослужбовців Державної прикордонної служби: “Чоловіки дають присягу лише один раз у житті. Сьогодні, 16 липня, –  день Присяги – є вашим рубіконом. Ви з цієї миті стали захисниками Вітчизни, і зі зброєю в руках її захищатимете від агресора. Ми у вас віримо! Ми на вас розраховуємо!”.

Привітав випускників із цим важливим моментом в їхньому житті начальник Кінологічного навчального центру полковник Валерій Мошора. Він подякував солдатам, за їх старання та наполегливість впродовж періоду навчання. Із вітальним словом до присутніх звернувся й в.о. начальника Західного регіонального управління полковник Юрій Гресько, який побажав хлопцям бути гідними захисниками державних рубежів.

Молодих прикордонників благословили священнослужителі. А після завершення ритуалу складання Військової присяги, випускники пройшли урочистим маршем.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: