k2FtbBdWr1

Легалізація трудових відносин

IMG_20180315_110929

27 квітня 2018 року в Відділі освіти Жовтанецької сільської ради Львівської області працівниками головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області проведено захід щодо легалізації заробітної плати найманих працівників.

Головний спеціаліст відділу забезпечення наповнення бюджету фінансово – економічного управління Олена Гнатів зосередила увагу присутніх щодо належного оформлення трудових відносин найманих працівників. Висвітлила основні питання по дотриманню норм законодавства в частині нарахування мінімальної заробітної плати та доплати до мінімального єдиного внеску. Вона наголосила, що таке явище як «тіньовий заробіток» – це тимчасове благо і має негативні наслідки для самого працівника, позбавляючи соціальних гарантій та права на трудову пенсію. Учасникам заходу роздали інформаційні буклети та листівки.

Головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів №2 управління інформаційних систем та електронних реєстрів Галина Тарасовська повідомила, що вести контроль за нарахованою заробітною платою та страховим стажем можна скориставшись послугою через WEB-портал електронних послуг Пенсійного фонду України, який функціонує з жовтня 2012 року. Учасникам, які взяли участь у заході було роздано заяви для реєстрації на порталі.вшись послугою через WEB-портал електронних послуг Пенсійного фонду України, який функціонує з жовтня 2012 року. Учасникам, які взяли участь у заході було роздано заяви для реєстрації на порталі.

IMG_20180315_111027


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: