k2FtbBdWr1

ЛЕЙТМОТИВ ВИЇЗНОЇ АКЦІЇ – ЛЕГАЛЬНА ЗАЙНЯТІСТЬ

SAM_2954

Робоча група з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення, що створена і діє при Кам’янка-Бузькій РДА, побувала у Стрептівській сільській раді.

Під час акції представники райдержадміністрації, управління соціального захисту населення, районної служби зайнятості, Головного управління Держпраці у Львівській області мали змогу порозмовляти як із суб’єктами підприємницької діяльності, так і пересічними жителями району.

Йшлося передусім про необхідність дотримання норм чинного законодавства, оформлення трудових відносин у правовому полі, негативні наслідки нелегального використання робочої сили, важливість виплати заробітної плати у відповідні терміни та у розмірі, більшому за мінімальний. Працедавцям наголосили, що вони несуть відповідальність за порушення норм Кодексу Законів про працю України, а у разі виявлення таких фактів застосовуються штрафні санкції, позаяк тільки офіційне працевлаштування забезпечує найманому працівникові підтвердження страхового стажу, державні гарантії та соціальний захист. Присутніх також ознайомили з актуальними вакансіями та вручили їм інформаційні листівки.

Ірина Нечипорук,
начальник відділу взаємодії з роботодавцями
Кам’янка- Бузької  районної філії Львівського обласного центру зайнятості


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: