k2FtbBdWr1

Лікарі медичних закладів Львівщини несуть службу у зоні Антитерористичної операції на Сході України

SEREDA1-487x348

У зоні Антитерористичної операції на Сході України несуть службу, відстоюючи незалежність України, лікарі медичних закладів Львівщини. Серед них головний лікар Львівського обласного лікувально – фізкультурного диспансеру Степан Середа. Він очолює медслужбу батальйону спеціального призначення «Азов».

Cтепан Середа повідомив, що після взяття бійцями «Азова» (Маріуполя) і відновлення в місті української влади, батальйон тимчасово дислокується у Бердянську. У батальйоні служать добровольці, у тому числі з Західної України. Серед бійців особи різного віку та національностей, багато з вищою освітою, знанням іноземних мов, навіть кандидати наук. Надзвичайно вражає їх патріотизмом і сила духу. Всі готові захищати територію України навіть ціною власного життя.

«Медчастина забезпечена медперсоналом та усіма необхідними медичними препаратами, перев’язувальним матеріалам. Також допомагають місцеві мешканці та підприємці», —запевняє Степан Середа.

Департамент охорони здоров’я Львівської ОДА пишається колегами-медиками, ми вдячні за їх відвагу і мужність. Молимо Бога за їх здоров’я, безпеку і мирне небо України.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

2,6 млн грн субвенції отримала Львівщина для надання пільг і житлових субсидій з придбання твердого ...
У 2017 на Львівщині працевлаштували понад 46 тисяч осіб
Ремонтні роботи із заміни трубопроводу у Червонограді завершать сьогодні ввечері
Львівщина вшанувала героїв-захисників Української держави
Лауреатам у галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури вручили обласну прем...
За попередню добу з підозрою на коронавірус госпіталізували 18 осіб