k2FtbBdWr1

Ліквідація аварійної ямковості на автодорогах району

DSC08444

 

Філія «Кам’янка-Бузький райавтодор» обслуговує дороги місцевого значення протяжністю 260.3 км  та  автомобільну дорогу державного значення Миколаїв – Городок – Кам’янка – Бузька – Бібрка  протяжністю 29.0 км.  Даним  підприємством проводяться роботи з ліквідації аварійної ямковості на автодорогах району.

Перший заступник голови Кам’янка – Бузької райдержадміністрації Роман Ткачишин особисто контролює хід виконання ремонтних робіт. Очільник району дав завдання управлінню економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації постійно проводити моніторинг ремонту доріг, постійно висвітлювати цю інформацію на офіційному веб-сайті райдержадміністрації, на сторінках районного народного часопису життя і слово.

Дорожнім підприємством в період з 23 квітня до 27 травня 2015 року ліквідовано 629 м2 аварійної ямковості. Використано 79,5 т гарячої асфальтобетонної суміші. До виконання робіт залучали 1 дорожню бригаду,   10 працівників та 3 одиниці техніки. Роботи виконувались на автомобільній дорозі загального користування державного значення Т-14-25 Миколаїв–Городок–Жовква– Кам’янка–Бузька–Бібрка на ділянці Кам’янка–Бузька–Тадані–Ямне та Н17 Львів – Радехів – Луцьк на ділянці Ременів-Кам’янка-Бузька.

Також проводились роботи по зрізці узбіччя на автомобільній дорозі С140811 Колоденці-Старий Яричів та на О140601 Рава-Руська-Гайок – покіс трав та заміна дорожніх знаків.

Загалом від початку поточного року ліквідовано понад 1 453 м2  аварійної ямковості на автомобільних дорогах загального користування Кам’янка – Бузького району, в тому числі на а/д Львів – Радехів – Луцьк – 639 м2, на а/д Миколаїв – Городок – Жовква –  Кам’янка – Бузька –  Бібрка – 734 м2, на а/д (Львів – Луцьк) – Полонична – 80 м2.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: