k2FtbBdWr1

Лілія Гриневич ознайомилась із роботою навчально-практичного центру електрозварювання Міжрегіонального вищого професійного училища Львівщини

48091518_925173454342389_8999478724608917504_n_1544434367_613x459.75_3_0

Сьогодні, 10 грудня, Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич в межах робочої поїздки на Львівщину ознайомилась із роботою нового навчально-практичного центру, який відкрили на базі Міжрегіонального вищого професійного училища автомобільного транспорту та будівництва у листопаді цього року.

Держава інвестувала у проект 2 млн 300 тисяч гривень. Це дозволило технічно обладнати центр відповідно до сучасних вимог щодо підготовки кваліфікованих робітників. Відтак, придбали 17 зварювальних апаратів австрійської фірми «Fronius», серед яких апарати аргонового, напівавтоматичного, ручного електродугового зварювання, портативну машину термічної різки металу, машину ручної плазмової різки металу, тренажери-симулятори електрозварювальних робіт. Обладнали 15 навчальних зварювальних постів, кабіну підготовки металу до зварювання, пост дефектоскопії зварювальних швів. Також кошти спрямували на забезпечення норм і правил охорони праці та безпеки життєдіяльності при виконанні зварювальних робіт.

За словами Лілії Гриневич, навчально-практичний центр такого рівня допоможе у навчанні висококваліфікованих робітників, затребуваних на регіональному ринку праці, професійно-практичному навчанні незайнятого населення, організації стажування і підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання та викладачів професійно-теоретичної підготовки інших закладів професійної освіти.

Відкриття центру також розширить коло замовників послуг Міжрегіонального вищого професійного училища автомобільного транспорту та будівництва, на базі якого функціонує, з метою збільшення надходжень від виробничої діяльності.

Зазначимо, на сьогодні училище здійснює  освітню діяльність  за такими професіями:

  • монтажних санітарно-технічних систем і устаткування, газозварник;
  • оператор з обробки інформації та програмного забезпечення;
  • слюсар з ремонту  колісних транспортних засобів, електрозварник ручного зварювання;
  • слюсар з  ремонту  колісних транспортних засобів, водій автотранспортних засобів (категорія «С»), машиніст крана автомобільного;
  • водій автотранспортних засобів (категорія «С»);
  • водій автотранспортних засобів (категорія «В»).

Станом на 1 вересня 2018 року в Державному професійно-технічному навчальному закладі «Міжрегіональне вище професійне училище автомобільного транспорту та будівництва»  м. Львова навчалось 486 учнів.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Від початку року на Львівщині відремонтували 270 км доріг
Львівщина попрощалася із Юрієм Шаріфовим
На Сколівщині віддали шану воїнам УПА
«Пам’ятай, Господь оберігає тих, хто захищає Україну» – військовослужбовці виконали акторські пісні
У Стрию оштрафували власника кафе-бару на 576 тис грн за використання праці неоформлених працівників
Громадськість Старосамбірщини вшанувала національну пам'ять українців на території Республіки Польща