k2FtbBdWr1

Лісгоспи області закупили нову техніку

1

За 9 місяців 2017 року державними лісогосподарськими підприємствами Львівського ОУЛМГ  закуплено нової техніки обладнання та інших засобів на суму 32,3 млн. грн.

Лісгоспами області придбано 3 одиниці нової тракторної техніки, один бульдозер та один екскаватор, 4 вантажних автомобілі з причепами та гідроманіпуляторами та 4 спеціальних легкових автомобілів для охорони та захисту лісу.

Серед підприємств, які оновили тракторний парк ДП «Бібрське ЛГ», ДП «Дрогобицьке ЛГ», ДП «Золочівське ЛГ». Лісовозні автомобілі придбали ДП «Дрогобицьке ЛГ», ДП «Радехівське ЛМГ», ДП «Сколівське ЛГ».

Значно обновився парк деревообробного обладнання. Закуплено нових ліній, верстатів та обладнання на суму 20,3 млн. гривень. Серед підприємств, які найбільше вклали коштів в модернізацію та закупівлю деревообробних верстатів та ліній ДП «Рава-Руське ЛГ»,  «Радехівське ЛМГ ДП «Жовківське ЛГ»,  ДП «Буське ЛГ»

Оновлення та модернізація техніки триває. До кінця поточного року лісгоспами області планується придбати ще три нових трактори та три причіпні лісовозні тракторні теліжки Веймер, Кесла, Бінденберг з гідроманіпуляторами.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Львівщина серед областей, в яких реалізовуватиметься проект Світового банку
На Львівщині стартує проект «Безпечний відпочинок на воді»
Харчові отруєння влітку - мешканців Львівщини застерігають від небезпеки ботулізму
До Дня захисника України відбудеться Етнофестиваль бойових мистецтв “Аркан”
Максим Козицький привітав працівників “Гарячої лінії області” з 5-ою річницею успішної роботи
Максим Козицький зустрівся із керівниками силових структур області щодо протидії поширенню Covid-19