k2FtbBdWr1

Лісівники Львівщини у Литві вивчали нову техніку для роботи в лісі

IMG_72080317d8b1aac02b4b3ea450bf584c_V_1540381689_613x459.75_3_0

Фахівці Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства взяли участь у показі-презентації інноваційного форвардера 208 F 10 WD – лісової машини, розробленої спеціально для роботи на понижених, зволожених ґрунтах.

Презентація проходила у ландшафтному заповіднику в місці злиття річок Нямунас та Невежис в містечку Пунія (Литва).

Спеціалістів з управління на презентацію запросили виробники форвардера – провідна німецька компанія у галузі виробництва лісових машин «HSM». Фахівці компанії презентовану машину розробили в рамках проекту “FORWARDER 2020”, а його базовою моделлю став форвардер 208F.

Особливістю машини є нова система електроніки, нова розробка гідроакумулятора для роботи маніпулятора та додатковий міст до заднього тандему.

Показ відбувався на вільховій лісосіці з дуже заболоченими ґрунтами – і навіть в таких умовах форвардер впорався зі своїми завданнями, а оператор показав найвищу майстерність і усі можливості нової машини.

Важливою складовою зустрічі був нетворкінг та обмін досвідом. Усі учасники мали змогу поставити запитання виробникам лісової машини та оператору, поспілкуватися та перейняти досвід колег з різних країн. Такі заходи дають змогу дізнатися про нові можливості, налагодити контакти та в перспективі перейняти кращі практики та технології для ефективнішого ведення лісового господарства.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Львівська ОДА отримала нагороду від Західноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації
На конкурс молодіжних проектів подали більше сотні конкурсних пропозицій
Львів-Мілан та Львів-Рим – два нові маршрути курсуватимуть з 22 червня
У Львівській ОДА презентують програми Skills labs: власна справа та Успішна кар’єра
Львівська ОДА пред’явила претензію перевізнику ЛКП «ТФ «Львівспецкомунтранс»
Львів’янка Софія Прийма - срібна призерка чемпіонату України з триатлону