k2FtbBdWr1

Лісівники на Львівщині відновили понад 20 тисяч га лісів

1

Лісогосподарські підприємства Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства підводять підсумки роботи за попередній рік.

Відтак, забезпечили лісовідновлення на площі 2282 га, з них на площі 1137 га створили лісові культури, а на площі 1145 га забезпечили природнє поновлення. За результатами осінньої інвентаризації – створили  лісові  культури  1-го  класу  якості – 442 га,  2-го   класу  якості – 647 га,  3-го  класу  якості – 48 га.

Окрім того,  здійснили  доповнення  існуючих лісових культур на площі 1738 га, провели догляди за лісовими культурами на площі 9181,0 га.

Відповідно до  «Програми розвитку лісового господарства області на 2017 – 2021 роки» у поточному році Львівська обласна рада із загального фонду обласного бюджету для проведення робіт з створення лісових культур і вирощування садивного матеріалу державним лісогосподарським підприємствам виділила 3,5 млн гривень.

За ці кошти, а це 2850 тис грн –  створено 452,1 га лісових культур, іншу частину коштів – 650 тис грн  використано на вирощування садивного матеріалу для лісовідновлення.

На даний час необхідна потреба у садивному матеріалі для заліснення складає від 12 до 15 млн сіянців у рік. З цією метою на базі ДП «Львівський ЛСНЦ» створив лісорозсадницький комплекс з вирощування садивного матеріалу із закритою кореневою системою за проектом шведської компанії ВСС . Запроектована річна потужність лісорозсадницького комплексу становить 3,0 – 3,5 млн сіянців у рік.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Триває підготовка до Олімпійських та Паралімпійських ігор Пхьончхані-2018
У Львівському університеті презентували фільм, присвячений отцю Михайлу Вербицькому
Майже 1600 населених пунктів області забезпечили містобудівною документацією
Понад 10 млн гривень – скерували на проведення процедур гемодіалізу
Понад 100 спікерів та 2,5 тисячі учасників з України та закордону: на Львівщині відбувся XVIII Міжна...
Мін'юст: як перевірити себе у списках виборців та про порушенням під час проведення голосування