k2FtbBdWr1

Львів приймає українсько-польський “Фестиваль партнерства”

1

У п’ятницю, 4 вересня, у Львові урочисто відкрився IV українсько-польський “Фестиваль партнерства”. Цьогорічний фестиваль відбувається з 3 до 6 вересня разом з Конгресом культури Східного Партнерства.

Виступаючи на відкритті фестивалю, перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський зазначив, що цей захід сприяє розвитку українсько-польської культурної співпраці.

“Співпраця Львівщини з польською стороною є динамічною та різносторонньою. Сподіваємося, що вона і надалі буде поглиблюватися, а такі заходи як “Фестиваль Партнерства” залучатимуть щоразу більше учасників з обох сторін, – сказав Ростислав Замлинський. – Бажаю нашим польським колегам приємного перебування у Львові та великого задоволення від перегляду виступів українських і польських колективів”.

Спільна сцена “Фестивалю партнерства” та Конгресу Культури Східного Партнерства цього року стоятиме в дворику львівської ратуші, де виступатимуть гурти з Польщі, України, Німеччини, Грузії та Білорусі.

Крім гурту T-LOVE, який представлятиме польську столицю, на сцені побачимо відомі й популярні гурти з інших польських міст та регіонів, зокрема: ZYGI JAZZ BAND” (Підкарпатське воєводство), „Dominka Rusinowska Quartet” (Перемишль), „KROKE” (Краків), „Kapela Hanki Wójciak” i „Kolačkovci” (Малопольське воєводство), „PAWKIN” (Люблінське воєводство ) oaz Lubelska Federacja Bardów (Люблін). На сцені виступлять також артисти Мазовецького музичного театру ім. Я. Кепури Аліція Венґожевська та Богдан Керейша з гарним концертом «Кольори любові». Вхід на концерти безоплатний.

Поза сценою відбудеться відкриття цікавої виставки живопису, яка презентується у Львові Вармінсько-Мазурським воєводством, а місто Люблін покаже театральну виставу.

Традиційно на пл. Ринок у Львові будуть встановлені промоційні стенди польських міст та воєводств партнерів Львова та Львівщини, де мешканці міста а також туристи зможуть ближче познайомитися з Польщею.

З програмою фестивалю можна ознайомитися тут.

Окрім того, 5 вересня о 10.00 в малій сесійній залі Львівської обласної ради (вул. В. Винниченка, 16) в рамках IV Українсько-Польського «Фестивалю Партнерства – 2015» відбудеться круглий стіл, учасники якого обговорять питання стосовно налагодження співпраці між Львівською області та воєводствами Республіки Польща.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: