k2FtbBdWr1

Львів та Люблін готові до реалізації спільних проектів, – зустріч у ЛОДА

1

Про налагодження тісної співпраці у культурній, освітній, економічній та інших сферах, зокрема реалізацію спільних проектів між польським м. Люблін та Львівщиною йшлося на зустрічі голови ЛОДА Олега Синютки із Президентом м. Люблін Кшиштофом Жуком у суботу, 3 вересня.

“Ми зацікавленні у поглибленні співпраці між регіонами, зокрема в економічній, освітній, туристичній галузях, сфері інфраструктури, – наголосив Кшиштоф Жук. – Вартувало би налагодити залізничне сполучення Львів-Люблін, що сприятиме покращенню контактів у туристичній та бізнес-сфері. Також важливою є реалізація спільних проектів у сфері охорони навколишнього середовища та обмін досвідом у галузі культури”.

За словами Президента Любліна, польський регіон зацікавлений також у тісній співпраці на базі університетів та можливості “подвійного диплому”. “Університети повинні готувати хороші кваліфікаційні кадри, особливо у сфері ІТ-технологій, вже підлаштовуючи їх для роботи у конкретних сферах бізнесу”, – зазначив Кшиштоф Жук

Розповів Президент Любліна і про успішний досвід свого та українських міст у сфері реалізацій проектів, співпрацю між українськими та польськими університетами, а також про українців зі Східної України, які на сьогодні успішно навчаються та працюють у Любліні.

“Ви запропонували дуже багато ідей для реалізації, тому сподіваємось спільними зусиллями нам вдасться визначити конкретні цілі та зреалізувати важливі проекти у багатьох сферах, – наголосив Олег Синютка. – Зокрема, якщо Львів і Люблін об’єднають зусилля, то у бізнес-сфері та на ринку праці можна буде конкурувати з українською та польською столицями”.

У подальшому сторони домовилися визначити конкретні цілі для реалізацій спільних проектів.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: