k2FtbBdWr1

Львів’янка Надія Волинська в десятці кращих спортсменів України за підсумками 2013 року

index024551

Згідно з положенням про рейтинг з неолімпійських видів спорту в Україні, Міністерство молоді та спорту України підготувало підсумкові документи щодо діяльності у 2013 році з не олімпійських видів спорту.

Відповідно з цими матеріалами було визначено десять кращих спортсменів України з неолімпійських видів спорту. До цього переліку на 10 рейтинговому щаблі потрапила й представниця Львівщини Надія Волинська, яка в серпні 2013 року на Всесвітніх Іграх з неолімпійських видів спорту (Колумбія) виборола бронзову медаль у змаганнях зі спортивного орієнтування на середній дистанції. Ця нагорода виявилася першою за 50 років розвитку спортивного орієнтування в Україні «жіночою» медаллю на змаганнях світового рівня. Принагідно варто зауважити, що перший тренер Н.Волинської – тренер Львівської ДЮСШ № 9 Галина Сахненко нещодавно удостоєна звання «Заслужений тренер України».

Відповідний наказ про затвердження рейтингу 2013 року з неоліміпйських видів спорту за № 1126 від 07.04.2014 року підписав заступник Міністра молоді та спорту України – керівник апарату Ігор Гоцул.

Рейтинг серед спортсменів України з неолімпійських видів спорту за підсумками 2013 року


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

МОН наголошує на важливості функціонування груп продовженого дня у загальноосвітніх навчальних закла...
Переселенці та учасники АТО можуть скористатись обласними програмами підтримки
В області спостерігається позитивна динаміка розвитку спиртової галузі
На Львівщині триває VІII Західноукраїнський юридичний форум
На Сокальщині відбулась хіротонія Єпископа-помічника Сокальсько-Жовківської єпархії о. Петра Лози
Завершено фінансування пенсій за грудень