k2FtbBdWr1

Львівщина долучається до щорічної Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства”

насилие

У період з 25 листопада до 10 грудня відбувається щорічна Всеукраїнська акція „16 днів проти насильства”.
Міжнародна спільнота щорічно підтримує акцію „16 днів проти насильства”. Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада по 10 грудня свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні соціальний простір, вільний від насильства.

25 листопада, у Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок у районних центрах та містах обласного значення пройде регіональний флешмоб «#НЕ_ламай_калину!», під час якого представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, інститутів громадянського суспільства, інші зацікавлені особи висадять саджанці калини, як етнонаціонального символу української жінки.

Також у цей день будівлю облдержадміністрації у темну пору доби буде підсвічено помаранчевим кольором, який є офіційним кольором акції.

Окрім цього, в грудні відбудеться відкриття відділення з надання притулку для жінок та дітей, які постраждали від домашнього насильства Центру соціально-психологічної допомоги у Львівській області у м.Трускавець. Заклад буде розрахований на 10 сімейних місць.
ДОВІДКОВО:
Щорічна акція „16 днів проти насильства” ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства 1991 року. Власне тоді визначився зв’язок між насильством стосовно жінок та правами людей. Дати акції символічно наголошують на цьому зв’язку:
25 листопада – Міжнародний день проти насильства щодо жінок, 10 грудня – Міжнародний день прав людини.
У цей шістнадцятиденний період входять й інші важливі для демократичної спільноти дати: 1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом, 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством, 3 грудня – Міжнародний день інвалідів, 5 грудня – Міжнародний день волонтера, 6 грудня – річниця інциденту в Монреалі.
Таким чином, майже кожний день від 25 листопада до 10 грудня означений фактами та аргументами стосовно того, що будь-які форми насильства (у громадській чи приватній сферах) є порушенням прав людини.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Львівщина поділиться досвідом ознакування туристичних шляхів за європейськими стандартами
Збірку робіт військових журналістів зі зони проведення АТО розповсюджують волонтери
Відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуац...
Дотримання температурного режиму в установах - завдання опалювального періоду
У травні Служба 112 опрацювала більше 13 тисяч звернень громадян
Відбулася нарада з питання реформування галузі медицини у 2020 році