k2FtbBdWr1

Львівщина долучилась до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day»

_1600509482_613x321.65919629057_3_0

19 вересня, Україна, разом із мільйонами активних громадян зі 180 країн світу, вийшла на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». У акції взяли участь люди, незалежно від віку та географії. Українці із міст та містечок, сіл та селищ об’єднаються заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття.

Акцію організували з метою покращення екологічної ситуації та створення сприятливих умов для розвитку волонтерства й самореалізації української молоді, розвитку Всеукраїнського волонтерського руху, спільного прагнення до кращого майбутнього в розбудові екологічного сектору Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It World» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства закордонних справ України та ряду громадських організацій у межах підготовки до щорічної Міжнародної соціально-екологічної акції з прибирання зелених зон та благоустрою територій.

Відтак, центральною локацією області став парк Цитадель, що розташований у місті Львові на вулиці вул. Грабовського, 11.

Зазначимо, що акція відбувається по цілій області. У кожному районі визначені координатори, які займаються організацією прибирання у себе на місцевості.

Усі результати прибирання можна буде переглянути на сайті за посиланням.

Кожен охочий може долучитися до Всесвітнього дня прибирання. Серед запропонованих форм участі:

  • Індивідуальні прибирання – можна самостійно обирати забруднене місце  і розпочати прибирання із друзями, родиною або колективом. Після прибирання важливо донести зібране до найближчого сміттєвого баку. За можливості варто відсортувати зібране і здати в найближчий пункт прийому вторинної сировини. Збиратися в групи можна, але кількість учасників має бути обмежена згідно з правилами карантинної зони, в якій знаходяться учасники, а площа достатньо великою для дотримання соціальної дистанції.
  • Цифрове очищення – видалення зайвої інформації зі своїх гаджетів дозволить розвантажити центри баз даних, на підтримку яких витрачається величезна кількість енергії.
  • Картографування- встановити безкоштовний мобільний додаток «TrashOut» та відмічати забруднені і очищенні території.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Енерговтрати бюджетних установ Львівщини визначатиме мобільна лабораторія
У кожному врятованому завдяки цьому гвинтокрилу житті буде частка вашої праці, - Ігор Бендзай під ча...
Молодь запрошують до участі у круглому столі щодо реалізації молодіжної політики
Задля допомоги передчасно народженим дітям провели благодійний майстер-клас «Віра в життя»
На Львівщині стартує проєкт #ДІЙмо_разом_проти_насильства
Президент України підписав закон щодо державних портфельних гарантій