k2FtbBdWr1

Львівщина готова впроваджувати максимум проектів за підтримки ЄС

1

Про боротьбу з корупцією, розвиток об’єднаних територіальних громад, підтримку галузі вищої освіти, допомогу внутрішньо переміщеним громадянам йшлося сьогодні, 28 березня, під час зустрічі голови Львівської ОДА Олега Синютки з Послом ЄС в Україні Хюгом Мінгареллі.

Олег Синютка наголосив на важливості для України рішення про візову лібералізацію. «Для багатьох українців – це знаковий меседж про те, що Україна і Європейський Союз рухаються назустріч один одному», – зауважив він.

Посол ЄС в Україні запевнив, що Європейський Союз налаштований робити все можливе для підтримки і збереження незалежності України. «Ми хочемо ділитися з Україною нашим досвідом стосовно створення відкритого і демократичного суспільства», – акцентував Хюг Мінгареллі.

Крім того, іноземний гість висловив можливість підтримки розвитку кооперативного руху на Львівщині, малих підприємств, реформи децентралізації, покращення інвестиційного клімату.

Голова ЛОДА підкреслив, що Львівська область готова бути пілотним регіоном для реалізації проектів Євросоюзу. «Ми хочемо бути першою областю в Україні, хто впроваджує стандарти ЄС», – наголосив він.

На завершення Олег Синютка подякував Хюгу Мінгареллі за окреслені напрямки співпраці та запросив його взяти участь у святкуванні Днів Європи в Україні, які відбуватимуться на Львівщині.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Олег Синютка оглянув ремонтні роботи на дорозі Самбір – Старий Самбір
Анна Музичук отримала український «Спортивний Оскар»
Аграріям нагадують про зміни в земельному законодавстві
Представники Громадських рад підписали Меморандум про співпрацю
«Натхненні Пінзелем»: музику, скульптуру й балет об`єднали для підтримки реставрації творінь митця
До 19 жовтня можна подати заяву про уточнення попереднього списку виборців: як це зробити онлайн