k2FtbBdWr1

Львівщина – лідер рейтингу європейської інтеграції областей

_1601032922_613x321.79574584129_3_0

25 вересня презентували рейтинг європейської інтеграції областей України. Ґрунтовну працю підготували аналітики центру «Нова Європа» у співпраці з Урядовим офісом координації європейської та євроатлантичної інтеграції.

Зокрема, вже вдруге за результатами рейтингу Львівщина посіла перше місце серед областей України із результатом 228, 27 бали. У ТОП-5 лідерів також увійшли Вінницька, Сумська, Тернопільська області та Київ.

Високі показники Львівщина продемонструвала у напрямках ширшого партнерства, приросту експорту, ремонту доріг державного та місцевого значення.

Про здобутки та успішні кейси області розповів перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик. Зокрема він зупинився на галузі дорожньої інфраструктури, логістиці, інвестиційному кліматі, роботі Школи експортера, альтернативній енергетиці та енергоощадності, галузях охорони здоров’я, освіти, реалізації проєктів міжнародно-технічної допомоги.

«Надзвичайно приємно, що Львівщина вдруге стала лідером європейської інтеграції нашої держави. Це результат скоординованих, спільних дій Уряду, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Результат цьогорічного рейтингу ми розглядаємо як орієнтир для наших подальших кроків і дій», – зазначив він.

Зазначимо, що аналітична команда «Нової Європи» здійснила ґрунтовний аналіз 50 індикаторів із 9 сфер та на їх основі склала рейтинг європейської інтеграції українських областей за 2019 рік.

Документ «Євромапа України-2» став продовженням минулорічного дослідження Центру «Нова Європа», що оцінювало поступ регіонів у європейській інтеграції за 2014-2018 роки.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Львівщина розширить співпрацю з Туреччиною у сферах освіти і культури
Понад 158 млн грн - на Комплексну програму надання медичної допомоги мешканцям Львівщини у 2018 році
Культура, туризм, агропромисловий розвиток: Львівщина активізує співпрацю з Францією
Лоукостер RYANAIR здійснив перший рейс до Львова
На Львівщині відзначили 106-ту річницю з дня народження Василя Кука
4 травня за фінансової підтримки департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержа...