k2FtbBdWr1

Львівщина лідирує за кількістю зареєстрованих на пробне ЗНО-2019

1

З початку реєстрації на пробне ЗНО-2019 більшу кількість реєстраційних карток заповнили абітурієнти з Львівщини. Найбільша кількість заявок надійшла зі Стрия (186), Дрогобича (153) та Яворова (96).

3074 абітурієнтів Львівщини виявили бажання скласти тест з української мови і літератури. На складання тесту з англійської мови уже зареєструвалося 1319 осіб, на математику – 896, історію України – 364 особи.

«Участь у пробному тестуванні дасть можливість пройти пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей, а також абітурієнти зможуть об’єктивно оцінити свій рівень навчальних знань, тішить, що саме учні з Львівщини є активними», – зазначила директор департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Любомира Мандзій.

Нагадаємо, що участь у пробному ЗНО не є обов’язковою, кожен може долучитися за власним бажанням. Його результати не зараховуються як оцінки за державну підсумкову атестацію та не впливають на конкурсний бал під час вступу.

Проходження пробного ЗНО 2019 є платним. У Львівській області оплата за пробне ЗНО з одного предмета складатиме 138 грн. Реєстрація триватиме до 31 січня, а тестування відбудеться 16 та 23 березня.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Приклад успішного сімейного бізнесу
Тисячі людей прийшли попрощатися з Блаженнішим Любомиром
Стартував конкурс на здобуття премії за збереження та охорону нематеріальної культурної спадщини
Народні депутати розглянули пропозиції щодо внесення змін до Держбюджету на 2017 рік
Олег Синютка представив програму розвитку гірських територій на нараді під головуванням Глави Уряду
У Львові стартував Фестиваль освіти «Вчителі Майбутнього»