k2FtbBdWr1

Львівщина має всі передумови стати “фабрикою Європи”, – Олег Синютка на Економічному форумі

1

У четвер, 3 листопада, у Львові стартував дводенний вже 16-ий Міжнародний економічний форум, який цьогоріч відбуватиметься під патронатом Президента України.

Із вітальним словом до гостей Форуму звернувся голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка. Зокрема, у своєму виступі він наголосив, що сьогодні у перетворенні країни ключова роль має бути відведена саме Львівщині.

“У перетворенні країни, на мою думку, ключова роль має бути відведена Львівщині, бо це західна столиця, це культурна столиця, бо це місток між ЄС і всією Україною, бо це регіон, який прийняв для себе амбітний план стати “фабрикою Європи”, – відмітив він.

Олег Синютка розповів і про інвестиційний клімат та основних інвесторів, котрі вкладають кошти для розширення бізнесу і створення нових робочих місць на Львівщині. “За останній рік знаковими стали відкриття на Львівщині двох заводів компанії “Фуджікура”, де працюватимуть більше трьох тисяч чоловік. Закладено камінь під будівництво заводу “Нексанс”, де уже в другому кварталі наступного року буде випускатись продукція автомобілебудування для всесвітньо відомих брендів “Ауді” і “Фольксваген”, а сьогодні за участі Президента України ми відкриємо, збудоване на ділянці green-field, підприємство “Бадер-Україна”, яке працюватиме для “БМВ”, і де отримуватимуть стабільну зарплату у понад 8 тисяч гривень 1700 українців. “, – зазначив він.

“Більше того, ми кожного тижня уже впродовж третього місяця відкриваємо нові підприємства: від сімейної ферми і тваринницьких комплексів до деревообробних цехів і молокозаводів”, – додав голова ОДА.

Керманич області назвав основні чинники, які дозволили досягти таких результатів: “Чому Львівщина зуміла досягнути такого темпу? Усе насправді дуже просто. Перше – це системна боротьба з корупцією, де з одного боку, і це дуже приємно, Посол США визнає рівень корупції на Львівщині близький до нуля, а з іншого боку, чітка робота правоохоронців, які із завидною послідовністю затримують всіх, хто подає хоча б якийсь натяк на хабарництво.

Розумні, фахові та надзвичайно працьовиті люди, які живуть на Львівщині та поступово переорієнтовують систему профтехосвіти на підготовку справді необхідних працівників робітничих професій. Система супроводу інвестиційних проектів, створена в ОДА, забезпечує комфорт для людей, які хочуть зреалізувати свої бізнес-ідеї.

Це також суттєві капіталовкладення в інфраструктуру регіону, в першу чергу дороги (сума інвестицій в дорожнє будівництво у 2016 році досягне 2,2 млрд грн, з яких майже половина – це митні платежі внаслідок ініціативи Президента та системної боротьби з корупцією на митниці), яка починає створювати комфорт для мешканців та інвесторів. Це надзвичайна підтримка, довіра і допомога зі сторони Президента і Уряду України”.

На звершення Олег Синютка підкреслив, що Львівщина має всі передумови та стане “фабрикою Європи”. “Шановні бізнесмени, сьогодні ви маєте унікальний шанс бути уже не першими, але усе ж одними з перших у цій справі. Не упустіть свій шанс: якщо ви не про інвестуєте сьогодні у Львівщину, то завтра не дорахуєтесь прибутків”, – звертаючись до підприємців сказав він.

Зазначимо, що участь у відкритті заходу також взяв перший віце-прем’єр-міністр-міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин та міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, що упродовж двох днів, 3-4 листопада, Форум відвідає близько 1000 учасників, серед яких керівництво держави та області, іноземні інвестори, підприємці, дипломати, представники міжнародних фондів, бізнес асоціації та банків.

Детальніше ознайомитись із програмою заходу, а також переглянути онлайн-трансляцію можна на сайті: http://ief.com.ua/.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

31 серпня – Міжнародний день боротьби з передозуванням наркотиків
Громадські організації мають 3 дні для подання заявок на отримання грошей з обласного бюджету
Графік проведення громадських слухань, обговорень перспективного плану територіальних громад Кам’янк...
«Взаємодія задля перемоги!»: у Львівській ОДА навчають як розробляти проекти
У День Незалежності біля пам’ятника Шевченку створять велике панно із пазлів
Музична спадщина отця Михайла Вербицького залунала на Яворівщині