k2FtbBdWr1

Львівщина може отримати додатковий фінансовий ресурс на капітальний ремонт доріг

_1599133295_613x321.8087141339_3_0

Сьогодні під час пленарного засідання Верховної Ради України депутати підтримали в першому читанні за основу законопроект № 3991, відповідно до якого області можуть скерувати 589 млн грн на капремонт автошляхів.

“За ці кошти плануємо відремонтувати майже 70 кілометрів автомобільних доріг в області. Законопроект готують до другого читання.  З нетерпінням чекаємо, що депутати підтримають законопроект в цілому на наступному пленарному засіданні ВРУ і Львівщина отримає фінансовий ресурс”, – наголосив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

За його словами, також додатково понад 30 млн грн передбачається на будівництво моста через річку Східничанка з підходами в смт. Східниця.

“Цей міст є важливим об’єктом, бо з’єднює дороги Східниця-Пісочна та Східниця-Турка, які завершують ремонтувати. Відновлення моста покращить логістику сполучення 4- ох районів нашої області: Турківського, Дрогобицького, Самбірського та Старосамбірського. Відтак, мешканці зможуть швидше та безпечно добиратись до туристичних об’єктів Львівщини”, – додав Юрій Бучко.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Рівень розрахунків підприємств теплоенергетики Львівщини - один з найвищих серед областей України
Міжнародний фестиваль «У колі друзів» зібрав на Львівщині більше 300 учасників
На Львівщині триває відновлення електропостачання
У 2017 році в Львівській області реконструювали 3 заклади охорони здоров’я
Ми йдемо своїм шляхом - Президент привітав українців із 27-ю річницею референдуму за Незалежність Ук...
Громаді Бродівщини представили нового керівника райдержадміністрації