k2FtbBdWr1

Львівщина налагоджує багатовекторну співпрацю із Чеською Республікою: підсумки зустрічі із делегацією Південно-Моравського краю

1

Сьогодні, 11 вересня, представники області на чолі із заступником голови Львівської ОДА Оксаною Стоколос-Ворончук зустрілися із делегацією Південно-Моравського краю Чеської Республіки.

Оксана Стоколос висловила вдячність делегації за зацікавленість Південно-Моравського краю до налагодження міжрегіонального співробітництва із Львівською областю.

«Зацікавленість Вашого краю Львівщиною є потужним сигналом довіри з боку іноземних інвесторів. Для Львівської області розширення двохсторонніх відносин із Чеською Республікою є важливим завданням, з огляду на євроінтеграційний курс України. Сподіваюсь, що сьогоднішня зустріч та візит голови облдержадміністрації до міста Брно у жовтні закладе надійний фундамент для розвитку взаємовигідних відносин та реалізації низки спільних проектів», – наголосила Оксана Стоколос-Ворончук.

Готовність до розширення співпраці висловив і Томаш Соукал, представник управління культури та охорони пам’яток уряду Південно-Моравського краю.

«Ми маємо великі зацікавленості в тому, щоб наша співпраця продовжувалась і розвивалась. Щоб наші регіони були поєднані в бізнесовій сфері, освітній, культурній, туристичній, міжнародній. І Львів і Брно – студентські міста,  відтак маємо зацікавлення у розвитку партнерство між школами, як середніми так і вищими навчальними закладами»,  – зазначив Томаш Соукал.

Під час розмови порушили питання економічної спіпраці. Директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів зазначив, що співпраця між Львівщиною та Чехією в економічній площині є міцною і має екномічне підгрунтя. А також додав, що Львівщина вже має пропозиції для розширення співпробітництва із Чехією.

«У Львівські області працює понад 20 суб’єктів господарювання із чеським капіталом. Підприємства Львівщини і Чехії торгують на взаємовигідних відносинах і показники зовнішньої торгівлі є достатньо високі. Бізнесу не лише Чехії, а й інших країн комфортно на Львівщині. Ми маємо низку інвестиційних проектів, які хочемо реалізувати з парнерами, в тому числі із Чехією, і готові їх представити», – наголосив Роман Филипів.

Також у межах зустрічі сторони обговорили питання двосторонніх відносин у сфері туризму, культури, освіти, міжнародного співробітництва.

Зазначимо, що у жовтні заплановано візит делегації Львівської області у місто Брно Південно-Моравського краю з метою презентації Львівщини та налагодження співпраці країн.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Співпрацю із Європейським банком реконструкції і розвитку на Львівщині скерують у русло розвитку інф...
Голова Львівської ОДА вручив державні нагороди боксерам Львівщини
НАТО – не лише щит, який боронитиме Україну, але й запорука добробуту нашого життя, - Олег Синютка
Ми повинні готувати фахівців, які будуть затребуваними на ринку праці, - Олег Синютка
Олег Синютка оглянув виробничі потужності підприємства із виготовлення металопродукції
Соціальний проект «Ти зможеш, якщо зміг я» цьогоріч охопить майже півтисячі дітей