k2FtbBdWr1

Львівщина налагоджує співпрацю із італійською провінцією Агрідженто

1

17 квітня перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський зустрівся із віце-мером міста Агрідженто з міжнародних відносин Беньямо Бйонді задля налагодження двостороннього співробітництва та обговорення потенційних напрямів співпраці.

Перший заступник подякував в особі гостей уряду та народові Італії за підтримку України та ознайомив із динамікою розвитку економіки Львівщини і обсягом іноземних інвестицій в регіон.

В межах зустрічі сторони порушили питання векторів майбутньої співпраці, зокрема у сфері туризму, агропромислового комплексу, деревообробної галузі, кінематографу тощо.

«Львівщина може запропонувати чимало напрямів для співпраці, адже ми успішно реалізовуємо чимало проектів від видобувної галузі до велоспорту. Усе це свідчить про багатосторонній розвиток регіону. Окрім того, акцент, який обласна влада робить на підготовці кваліфікованих кадрів професійно-технічної освіти та розвиток науки, дозволяє стверджувати, що Львівщина має усі можливості для багатовекторної співпраці », – зазначив під час розмови Ростислав Замлинський.

Гості, окрім іншого, висловили зацікавлення у співробітництві із Львівської областю в межах спільної реалізації проектів Євросоюзу, а також закцентували увагу на розширені співпраці у сфері переробки харчових продуктів.

«Ми шукаємо нових партнерів, які би були нам близькі по духу та з якими ми могли би мати спільні точки дотику. З того, що я дізнався про Львівщину, це саме той партнер, з яким можна разом багато чого реалізувати. Приїхавши сюди, одразу стало зрозуміло, що це дуже європейський регіон, де можна багато над чим працювати та багато один одному дати», – зауважив Беньямо Бйонді.

Відтак, сторони зійшлися на думці про необхідність укладення міжнародної угоди про партнерство та організації промотурів з метою кращого вивчення потенціалу обох регіонів.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

З початку року великі платники спрямували на соціальні виплати понад 1 мільярд гривень
Третя хвиля програми підтримки малого бізнесу стартувала у Львівській області
Львівщина - лідер у зовнішньому незалежному оцінюванні 2017
Новації ЗНО: у 2018-му тести з іноземної мови будуть з аудіюванням та двох рівнів складності
Представники Львівської ОДА взяли участь у засіданні Комісії з питань прикордонної інфраструктури
Львівський історичний музей представив унікальну виставку «МАСОНИ: Україна і світ»