k2FtbBdWr1

Львівщина подарувала національні костюми та книги представникам української діаспори в Азербайджані (+відео)

1

Сьогодні, 14 березня, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зустрівся із представниками української діаспори в Азербайджанській Республіці.

«Ми дуже хочемо, щоб ви відчували від нас підтримку. Там, де є наша діаспора, де популяризується наша культура та звичаї ми стараємося завжди допомагати усім, чим можемо. Ми хочемо, щоб українці за кордоном відчували, що держава їх не залишила та дбає про них», – зазначив Олег Синютка.

У межах зустрічі очільник Львівщини вручив Голові Українського конгресу Азербайджану Юрію Осадченку національні костюми та українську навчальну літератури для представників української діаспори.

«Українська діаспора офіційно зареєстрована у Республіці Азербайджан у 1997 році. Ми популяризували і будемо популяризувати ідею українства. Спільно з посольством ми організовуємо багато заходів. У центрі міста ми провели «Українські вечорниці» »,- зазначив Юрій Осадченко

Зазначимо, що 23 грудня 2018 року в Баку вперше відбувся пісенний конкурс «Українські вечорниці». Ініціаторами та організаторами заходу виступили Посольство України за підтримки «Українського конгресу Азербайджану» і Української громади імені І.Франка в місті Сумгайит.

Окрім того, сторони обговорили можливість проведення днів Львівщини в Азербайдждані за участі колективів області, а також організації фестивалю вареників на території Республіка Азербайджан.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Академію сухопутних військ відвідали конгресмени США
Гірникам Львівщини повністю виплатили зарплату за травень
Успішна транскордонна співпраця – наріжна тема конференції «Карпати: фінансові інструменти підтримки...
Область відзначить день народження Кобзаря наймасштабнішим виконанням Заповіту
«Реальна боротьба з корупцією – запорука збільшення інвестицій», - Олег Синютка
На Жовківщині заклали фундамент під будівництво лабораторії молока