k2FtbBdWr1

Львівщина поглиблюватиме співпрацю із НАТО

1

Голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся сьогодні, 10 листопада, із головою Представництва НАТО в Україні, директором Офісу зв’язку НАТО Александером Вінніковим.

Очільник області подякував гостю за допомогу, яку НАТО надає нашій країні, та наголосив на доцільності якомога швидшого переходу нашої держави на стандарти НАТО.

Окрім того, Олег Синютка ознайомив гостя із роботою, що ведеться на Львівщині в сфері соціальної адаптації учасників АТО, а також із програмами підтримки військових формувань, що діють на території Львівської області.

«Ми часто зустрічаємось із воїнами АТО та їхніми родинами, аби показати їм напрями, в яких можна реалізувати себе після війни. А спортсмени, які брали участь в Іграх Нескорених часто відвідують подібні зустрічі та надихають військових на пошук нових горизонтів», – зазначив Олег Синютка.

В межах зустрічі сторони також порушили питання розвитку двосторонніх відносин в сфері кібербезпеки та безпеки повітряного простору.

«Ми маємо намір продовжувати наші програми, що уже діють в Україні, та залучати у них різні регіони. Адже НАТО має понад 40 напрямів діяльності – від консультативно-дорадчої допомоги до підвищення обороноздатності країни», – зазначив Александер Вінніков.

Сторони узгодили також можливість обмінюватись досвідом в інформаційній та медичній галузі, а також у напрямі реформ, що відбуваються в Україні.

Довідково:

Офіс зв’язку НАТО в Україні заснований у квітні 1999 року, розміщується в одній будівлі разом з Головним управлінням міжнародного співробітництва та міжнародних операцій Генерального штабу Збройних Сил України. Завдання: сприяння практичному співробітництву в межах Комісії Україна-НАТО, поглиблення та розширення співробітництва між керівними органами НАТО та України, зв’язок та взаємодія: керівні органи України, НАТО, країн-членів та країн-партнерів НАТО, консультативно-дорадча допомога стосовно поточного та майбутнього співробітництва.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Роман Ткачишин привітав матерів Кам"янеччини
Платники Кам’янеччини сплатили понад 34642.9 тисяч гривень єдиного соціального внеску.
Андрій Вашківський взяв участь в щотижневому спілкуванні керівництва ОДА з керівниками міст та район...
Діти учасників АТО можуть безкоштовно пройти діагностику на сучасному обладнанні та проконсультувати...
Наймасштабніша літературна подія 25 Book Forum стартує вже завтра
На Кам'янеччині відкрито нове приміщення міграційної служби