k2FtbBdWr1

Львівщина поглиблюватиме співпрацю із Республікою Молдова

1

Сьогодні, 21 вересня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Молдова в Україні Русланом Болбочаном.

Сторони порушили питання двосторонніх відносин у економічній, торговельній, оборонній та культурній сферах.Олег Синютка подякував в особі Руслана Болбочана Уряду та народу Молдови за підтримку в нелегкі часи, що зараз переживає Україна.

«Для нас надзвичайно важливо, що ті питання, які порушує  міжнародне співтовариство за збереження суверенітету та територіальної цілісності України, завжди мають підтримку зі сторони дипломатичного корпусу та державної влади республіки Молдова. Окрім того, домовленості двох країн щодо спільного пункту пропуску засвідчують взаємну повагу та співпрацю», – наголосив Олег Синютка.

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Молдова в Україні Руслан Болбочан, відповідно, висловив готовність до розширення співпраці.

«Ми будемо працювати у напрямі зближення бізнесу обох країн, адже молдовські підприємці все більше висловлюють зацікавленість у виході на ринки Західної України. До того ж, культурно-гуманітарний напрямок – ще один пласт співпраці, можливості якого до кінця не використані», – зазначив Руслан Болбочан.

Під час зустрічі Олег Синютка ознайомив Посла із досвідом Львівської області у співпраці з іноземними компаніями в галузі АПК, курортно-рекреаційній та деревообробній сферах. Зупинились також на  розвитку машинобудування, зокрема на запуску в експлуатацію нових моделей міського електротранспорту.

Голова Львівської ОДА також наголосив на важливості участі молдовських військ у Міжнародних військових навчаннях “Репід Трайдент–2017”.

Зазначимо, що сьогодні о 14.00 на вул. Коновальця, 54 відбудеться церемонія урочистого відкриття Почесного консульства Республіки Молдова у Львові.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: