k2FtbBdWr1

Львівщина повністю забезпечена вакцинами для проведення профілактичних щеплень

_1597056152_613x321.38714285714_3_0_nw

На сьогодні Львівська область повністю забезпечена всіма необхідними вакцинами для проведення профілактичних щеплень. Проходити вакцинацію варто і в умовах пандемії коронавірусу. Про це розповіла експерт департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Наталія Гончар.

Експерти МОЗ зазначають, що відвідування кабінетів щеплень з метою вакцинації в умовах пандемії коронавірусу є обґрунтованим.  Рекомендовано використовувати кожен візит до закладу охорони здоров’я для введення кількох вакцин одночасно.

«Сама процедура вакцинації повинна виконуватись згідно усіх протоколів,  узгоджуватись з сімейним лікарем та реєструватись на певну дату та час, аби уникнути черг і контактів з іншими людьми. 6 серпня надійшла дифтерійно-правцева вакцина для ревакцинації дітей віком 6 років, яка була у дефіциті в І півріччі 2020 року. На сьогодні Львівська область повністю забезпечена всіма необхідними вакцинами для проведення профілактичних щеплень. Захистіть себе та своїх рідних – вакцинуйтесь», – зазначила Наталія Гончар.

Як показує практика, легше та дешевше попередити хворобу, аніж лікувати її. Вакцини не тільки рятують життя окремої людини, вони також мають велике значення для суспільства та економіки. Вакциновані діти можуть спокійно відвідувати школу, дошкільні та позашкільні заклади, оскільки для них ризик захворіти на вакцинокеровані інфекційні захворювання є мінімальним, а у разі зараження перебіг хвороби буде суттєво легшим та неускладненим.

В Україні за Національним календарем щеплень роблять вакцинацію від 10 інфекційних хвороб: гепатиту В, туберкульозу, кору, паротиту, краснухи, дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту і хіб-інфекції.

У дорослому віці також слід пам’ятати про щеплення проти дифтерії та правця, 1 раз на 10 років.

Перед будь-якою вакцинацією сімейний лікар оглядає пацієнта, і в разі відсутності гострого або хронічного захворювання (якщо воно є протипоказом до вакцинації) роблять профілактичне щеплення.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині створили інформаційно-консультативні пункти для роз`яснення питань про умови праці
“Наше спільне завдання - створити для дітей освітнє середовище, в якому вони захочуть навчатись”, - ...
На Жовківщині встановлять більше 20 пам’ятних таблиць до 100-річчя ЗУНР
Підприємців Львівщини запрошують взяти участь у виставці «Global Petroleum Show» в Канаді
До дня пам'яті та примирення підготували онлайн-виставку
На Львівщині відбудеться військово-патріотичний вишкіл "Золоті Леви"