k2FtbBdWr1

Львівщина пропонує літній відпочинок для школярів

1

У період літніх канікул діти разом із батьками можуть обрати для себе відпочинок на території Львівської області. Це може бути активний відпочинок, походи в гори чи сплави по річках, екскурсії по визначних місцях області, оздоровлення на лікувальних курортах Трускавця, Моршина, Східниці, Шкла, Немирова, Розлуча, Великого Любіня.

“Із завершенням навчального року та початком літа батьки школярів зіштовхуються із проблемою як організувати відпочинок для своїх дітей, щоб це було цікаво та корисно, – каже заступник директора департаменту міжнародного співробітництва та туризму Львівської обласної державної адміністрації Оксана Погорілко. – У Львівській області є надзвичайно багато місць, які заслуговують уваги туристів. Тут налічується п’ята частина об’єктів архітектурної спадщини України. Львівщина входить до числа областей України з найбільшою кількістю замків і фортифікаційних споруд. А також храмів, особливу цінність серед яких мають дерев’яні церкви. Великою популярністю користуються центри релігійного туризму у Крехові, Уневі, Страдчі, Лаврові, Розгірчому, Підкамені, Белзі. Цікавими для відвідування є місця видатних людей – це Нагуєвичі, Підлисся, Кульчиці, Зашків, Прилбичі, село Руда та Висоцьке”.

Детальну інформацію про природні та культурні пам’ятки Львівщини, опис туристично-екскурсійних маршрутів (автомобільних, автобусних та активного туризму), а також перелік туристичних підприємств з організації таких турів можна знайти на офіційній веб-сторінці управління туризму та курортів департаменту міжнародного співробітництва та туризму Львівської ОДА.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Відзначення 107 річниці від дня народження Степана Бандери
Фіскальна служба інформує про ставки податків на 2016 рік
Понад 190 тис гривень – родинам учасників АТО та Героїв Небесної Сотні
Надійшло доходів до загального фонду місцевих бюджетів району
«Перлина Fest»: дитячо-юнацькі творчі колективи запрошують до участі у Міжнародному конкурсі-фестива...
Президент підпише зміни до Конституції щодо визначення стратегічного курсу України на членство в ЄС ...