k2FtbBdWr1

Львівщина розширюватиме співпрацю із Китайською Народною Республікою

1

Сьогодні, 10 січня, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зустрівся із делегацією Китайської Народної Республіки.

«Ми раді вітати вас сьогодні на Львівщині. Щиро сподіваюся на те, що цей візит закладе надійний фундамент для розвитку партнерських зв’язків», – зазначив Олег Синютка.

Також він відмітив, що Львівська область активно розвиває та підтримує міжрегіональні відносини з провінціями Китайської Народної Республіки.

У межах зустрічі гостей поінформували про економічний потенціал області.

«Ми дуже раді бути сьогодні на Львівщині. Україна для мене рідна та знайома країна. У Китаї ми поширюємо знання про вашу країну. І на своїй особистій сторінці у соціальних мережах я завжди публікую фото, щоб інші змогли побачити, що у вашій країні дуже добре та спокійно», – наголосив очільник делегації, суспільний діяч, колекціонер  Лю Гуанцін.

Окрім того, очільник Львівщини підкреслив високий рівень безпеки в області, що є складовою створення сприятливого клімату для ведення бізнесу та надходження інвестицій у регіон.

Відтак, сторони розглянули можливість розвитку текстильної галузі на території області, а також поспілкувалися про обмін молоддю з метою популяризації вивчення китайської мови.

Олег Синютка запросив гостей взяти участь у дев’ятнадцятому Міжнародному економічному форумі, а також у його межах організувати панель, присвяченурозвитку промислових технологій.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Студенти Академії лідерства завершили стажування у Львівській ОДА
На Львівщині презентували другий том «Книги пам’яті військовослужбовців Збройних Сил України»
На Львівщині урочисто відзначили 94-ту річницю з дня створення військової частини 4114 Національної ...
На площі Двірцевій сьогодні лунатимуть сирени
Рішення комісії: понад 500 учасників АТО отримають земельні ділянки в Білогорщі, в тому числі 95 меш...
На Львівщині оголосили конкурс з визначення проектів національно-патріотичного виховання