k2FtbBdWr1

Львівщина самостійно обере, куди скерувати кошти від перевиконання митних платежів, – зміни до Закону

1

У четвер, 24 грудня, Верховна рада України підтримала зміни до Закону, згідно із яким запроваджено експеримент у Львівській, Одеській, Волинській та Чернівецькій областях з ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення.

“Це чудова ініціатива, яку не можна було запровадити без підтримки Глави держави, а також без допомоги депутатів від Львівщини, – зазначила заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак. –  Адже запроваджені зміни передбачають, що території, на яких діє пілотний проект, відтепер зможуть самостійно визначати перелік доріг, що ремонтуватимуться за кошти від перевиконання митних платежів”.

Окрім того, парламентарі також проголосували за поправку, згідно із якою ставка планових митних платежів залишатиметься на теперішньому рівні. Що, власне, дозволить забезпечити перевиконання  щомісячних митних надходжень.

Нагадаємо, що Львівщина досі використовувала додаткові фінансові надходження виключно на ремонт визначених у Законі автошляхів. Зокрема, кошти скерували на ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Львів – Радехів – Луцьк (Н-17), ділянки Львів – Сколе автомобільної дороги загального користування державного значення Київ – Чоп (М-06) та автомобільної дороги загального користування державного значення Сколе – Славське (Т-14-24).


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: