k2FtbBdWr1

Львівщина серед лідерів областей із впровадження медичної реформи

1

Львівщина успішно впроваджує медичну реформу. Про це в ефірі телеканалу «Перший Західний» під час зустрічі із відомими журналістами Львівщини розповів голова Львівської ОДА Олег Синютка.

«Медична реформа – це, мабуть, один із найскладніших процесів, які відбуваються. І всі прекрасно розуміють, що так, як сьогодні функціонує система охорони здоров’я, тривати далі не може і обов’язково потрібно було робити кроки вперед.  Якщо говорити про медичну реформу на Львівщині, то ми 100 % не пасемо задніх. І якщо брати до прикладу наш проект «Онкопревенції» – це фінансування за кошти Світового банку боротьби з онкологією, то ми є найкращими серед всіх областей. Якщо говорити про укладення угод із сімейними лікарями – ми в першій п’ятірці по темпах. Якщо говорити про перетворення закладів в некомерційні прибуткові комунальні заклади охорони здоров’я, то на сесії обласної ради одразу були прийняті всі рішення з цього питання. Нам сьогодні не вистачає великої суми коштів, які треба одноразово інвестувати у сферу охорони здоров’я. При всій професійності наших лікарів – якщо в них не буде сучасного обладнання, вони не зможуть конкурувати», – наголосив Олег Синютка.

Зупинився очільник області і на екстреній медичній допомозі та первинній медичній ланці, які як наголосив Олег Синютка, є сьогодні ключовими в межах реформи.

«Екстрена медична допомога – це та допомога, яка може бути необхідна людині будь-якого віку та статусу. Первинна медична ланка – є сьогодні ключовою річчю, адже саме там є найбільша кількість людей, які потребують допомоги. Другою важливою річчю – є екстрена медична допомога. Це швидка медична допомога, яка приїде вчасно та надасть кваліфіковану допомогу нашим мешканцям», – додав Олег Синютка.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Понад 1 млн гривень – на оздоровлення та відпочинок дітей-пільговиків
“Ми не здобудемо перемоги у російсько-українській війні, не читаючи української історії”, - Олег Син...
Львівська область отримала іще 9 мільйонів гривень на "Нову українську школу"
Захворюваність на ГРІ у Львівській області зменшується
Львівщина серед областей, де активно будуються дороги, - Владислав Криклій
На Львівщині триває робота над Стратегією біоекономіки області